reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Margit2018 - jeszcze myslimy - procentowo decyzja na chwilę obecna jest 70% na kd i 30% na swoich - na kd większe szanse wiadomo bo wiek moj mnie dyskwalifikuje w sierpniu 42 stuknie i wiadomo , a z drugiej strony sprawdzalam amh w maju 2017 1.96 w kwietniu 2018 1.94 - wszystko oki cukier, tarczyca, żadnej endomendy , jajowody drozne , owulacje mam normalnie - na stymulacje reaguje doborze - fakt zarodki tylko 3 z 11 jaj , niestety tylko jeden sie ostal do 3 doby i nie zaimplantował , ale czasami kobiety sa duzo mlodsze i ani jednego. Myslimy by sprobowac na swoich , a jak nie wyjdzie to we wrzesniu na kd - bo naprawdę stara jestem . No i wiadomo finanse - quwa pesel co innego biologia co innego :p Tak naprawe to loteria bo nikt nie da gwarancji , że z kd tez bedzie wiecej zarodków fakt 20% -30% wiecej szans - aaaa quwa wszystko to takie ciężkie i niesprawiedliwe i pomołu mnie przerasta :growl: czasami mysle , ze juz pora sie pogodzić ze swoj czas przegapiłam :szok:
Ty przestań pitolić i weź się w garść Agniecha!!!!! Sama nam powtarzasz że każdej z nas sie uda...
Masz wyniki AMH na lepszym poziomie niz nie jedna 30stka... więc bierz cyc do przodu i przyklej usmiech do twarzy... będzie dobrze :cool2::cool2::-) :):-) :)
 
reklama
To jak rozpocząć stymulację skoro trzeba ją zacząć w 2 dniu cyklu i nie można mieć wtedy torbieli? Antykoncepcja na miesiąc przed?
Ja mialam antykoncepcje bo szlam dlugim protokolem. Ale gdybys w czasie kontroli miala torbiel to mysle ze Ci wlasnie dadzą antykoncepcję na miesiac przed stymulacja.
 
Czesc dziewczynki wczoraj mialam punkcje z 18 pobranych jajeczek, 12 bylo dojrzalych, 6 zamrozilismy (chociaz mialam nadzieje, ze beda zaplodnione), a dzisiaj z tych 6 ciu zaplodnionych zostaly 2. Teraz pytanie czy w ogole przezyja te dwie :(. To wszystko jest takie smutne.
Inulka ściskam mocno i zaciskam kciuki aby się udało... ❤❤ ❤❤
 
Teraz czekamy dwa tygodnie na wyniki jeśli wszystko będzie ok a wszystko wskazuje na to że będzie :) to zaraz po zakończeniu leczenia provera lecimy z przygotowaniem do transferu ❤❤❤❤
1.06 mam mieć wyniki biopsji :)
Czyli Olcia jesteś co i raz to bliżej celu? ;)
A czemu tak Cię bolało? nIe miałaś żadnego znieczulenia?
 
No właśnie najgorsze jest to że ona tak w ciągu 4 dni urosła jadę właśnie do białego spałam całe 30 min po nocce Ale z bratowa jadę w połowie drogi ja będę prowadziła wyspie się jak przyjadę
Paulinka ja jak miałam torbiel wykrytą miał nie całe 2 cm, a po tygodniu brania leków poszłam na kontrol i tam było 6,5cm.
Jak miałam usuwany mierzył 8cm... a nic, nigdy mnie nie zakuło, zabolało... nic...
Wiec jestem w stanie uwierzyć ze tak szybko urósł :(
 
Dziewczyny. Bylam u urologa. Po 1. Uwaza ze krwiomocz byl jednak wynikiem infekcji. Po 2. Kamien w nerkach jest ale mowi "do rozpuszczenia".
Wiec na doleczenie infekcji dal mi na 3 miesiace takie saszetki z probiotykiem i zurawina do picia.
Rozpisal tez antybiotyki takie mocne takze gdyby tylko objawy wrocily to mam od razu je wziac.
A co do kamienia to mowi ze duzo duzo pic i startowac z ivf. Bo mowil ze kamien jest w takim miejscu ze moze i 10lat sie nie ruszyc.
Super Kurcia... Z dwojga złego lepiej, że kamyk się schował w miejscu nie zagrażającym ivf ... wiec działaj!!!!
 
reklama
Kochana ja tez na decyzje czekalam od telefonu ok 2 tygodnie bo nie zawsze jak do niego pisalam byl wlasnie w apc ale zawsze odpisywalze jak tylko bedzie to zajrzy do dokumentacji i wysle zalecenia.
Ale kochana kurwica mnie już strzela tyle czasu dokładnie 12 kwietnia miałam z nim rozmowę i czekam to trochę za długo nie sadzisz
 
Do góry