reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@PaulinkaP ja mam torbiel z niepeknietego pęcherzyka co miesiac. W prawym jajniku nie czuje. A lewy to mnie tak naparza ze czasami az dech zapiera.... ale za 3 dni @ wiec mam nadzieje ze sama zejdzie.

U mnie od początku tego roku to samo :/ No dosłownie miesiąc w miesiąc nie pęka mi pęcherzyk i jest torbiel. Raz dostałam zastrzyk na pęknięcie i nawet z nim nie pękł. Zwykle po progesteronie schodzi ale raz nie zeszła i musiałam miesiąc brać tabletki anty. I teraz mam pytanie :) Czy te torbiele w momencie kiedy bierze się progesteron schodzą dopiero po okresie, w trakcie czy może już po odstawieniu progesteronu? Będę miała wizytę albo chwilę przed okresem albo w pierwszym dniu cyklu, no max w drugim bo do soboty biorę progesteron a w czwartek następny mam wizytę. I od tego czy ta torbiel jeszcze będzie czy nie zależy czy mi da lekarka stymulację czy będę musiała miesiąc czekać. Skoro masz też taki problem to może coś mi podpowiesz :)
 
U mnie od początku tego roku to samo :/ No dosłownie miesiąc w miesiąc nie pęka mi pęcherzyk i jest torbiel. Raz dostałam zastrzyk na pęknięcie i nawet z nim nie pękł. Zwykle po progesteronie schodzi ale raz nie zeszła i musiałam miesiąc brać tabletki anty. I teraz mam pytanie :) Czy te torbiele w momencie kiedy bierze się progesteron schodzą dopiero po okresie, w trakcie czy może już po odstawieniu progesteronu? Będę miała wizytę albo chwilę przed okresem albo w pierwszym dniu cyklu, no max w drugim bo do soboty biorę progesteron a w czwartek następny mam wizytę. I od tego czy ta torbiel jeszcze będzie czy nie zależy czy mi da lekarka stymulację czy będę musiała miesiąc czekać. Skoro masz też taki problem to może coś mi podpowiesz :)
Podobno sie oprozniaja w trakcie okresu ale mysle ze ciezko zlapac konkretny moment. Sama nie wiem. Przestalam je juz kontrolowac bo bym majatek wydala jakbym z nimi co miesiac na usg latala.
U mnie tez nie pekaly nawet po potrojnych dawkach zastrzykow.
 
Dziewczyny. Bylam u urologa. Po 1. Uwaza ze krwiomocz byl jednak wynikiem infekcji. Po 2. Kamien w nerkach jest ale mowi "do rozpuszczenia".
Wiec na doleczenie infekcji dal mi na 3 miesiace takie saszetki z probiotykiem i zurawina do picia.
Rozpisal tez antybiotyki takie mocne takze gdyby tylko objawy wrocily to mam od razu je wziac.
A co do kamienia to mowi ze duzo duzo pic i startowac z ivf. Bo mowil ze kamien jest w takim miejscu ze moze i 10lat sie nie ruszyc.
 
reklama
Podobno sie oprozniaja w trakcie okresu ale mysle ze ciezko zlapac konkretny moment. Sama nie wiem. Przestalam je juz kontrolowac bo bym majatek wydala jakbym z nimi co miesiac na usg latala.
U mnie tez nie pekaly nawet po potrojnych dawkach zastrzykow.

To jak rozpocząć stymulację skoro trzeba ją zacząć w 2 dniu cyklu i nie można mieć wtedy torbieli? Antykoncepcja na miesiąc przed?
 
Do góry