reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Niusia co ty gadasz? Ptzecież in vitro nie jest dla zdrowych tylko dla osób z problemami. Ile masz lat? Masz podchodzić do in vitro i głupot nie gadać, a jak się uda - to się finansowo odkujesz.
Najbardziej mnie zalamal lekarz jak powiedzial ze i tak przy lekarz za duzo jajeczek nie wyprodukuje bo im wiecej tym wieksze szanse :(
 
reklama
Mimo dobrych dla mnie dziś wieści, od wczoraj boli mnie brzuch, w zasadzie stałe ciągnie - też tak macie. Ja dziś 30 dpt - czyżby macica się rozciągała, bo ponoć z dzidzią wszystko w porzadku?
 
W piątek przecież byłam na wizycie potransferowej i lekarka mówi, ze super przyrost i żeby już nie robić bo szkoda kasy. A ja jednak zrobiłam...
Sama nawet myślałam,ze Ty masz taka piękna bete,ze az mnie moja trochę zaniepokoila! Mialam juz nie powtarzac,ale teraz zastanawiam się nad tym...A na rano już sikacz na mnie czeka...
Jutro wszystko sie "odkreci". Takze wytrzymaj Kochana! A ja kciuki zaciskam!
 
Jest serducho i 6 mm czlowieka!!! :) Tętna nie znam, bo p. Doktor na tak wczesnym etapie nie chce włączać dzwiekow. Wg USG termin na 4.01.2019
Omg ale czaaaad!!! No kochana zostajesz wpisana do historii tego forum:D to u ciebie pewnego razu beta byla spadkowa i potem.sie rozhulala, c'nie? :D
 
Myślę, że do rana to wszytsko "poleci". Czuje już okres, czuje jak mi się tam wszystko zluszcza. Niestety, czasem pięknie się wszystko układa i nagle bańka pęka. Rano zrobię test jeszcze raz, jak wyjdzie negatywny to nie jadę na żadna betę. 7 dnia po transferze mi wyszedł A dziś nie to znaczy, ze jednak cos jest nie tak. Okropnie boli serce, inaczej jakby beta od razu była 0, a tu człowiek już się nastawia. Eh, życie potrafi kopać po dup... Tobie życzę powodzenia!
 
A AMH moza jakos lekami wyregolowac? Przepraszam zle sie wyslowilam 45%jak dadza mi dwa embroy a 30% jak jeden :/ lekarz powiedzial tez ze przy lekach ktore bede brala to gora 10 jajeczek wyprodukuje :/

Ale 10 to ładny wynik. Jak nie masz skończone 35 lat to i tak będziesz mogła zapłodnić tylko 6.
Albo źle zrozumiałaś tego lekarza, albo to jakiś debil. Nie wiem czemu Cię tak straszy. Naprawdę ciężko jest przewidzieć jak pacjentka zareaguje na stymulację.
Dobre nastawienie to połowa sukcesu. Jak bedziesz wierzyć to się uda. Niekoniecznie za pierwszym razem, ale się uda. Uszy do góry:)
 
reklama
:sad:Heyka, u mnie lipa wczoraj na usg lekarz nic nie zobaczył ani pęcherzyka a tym bardziej serduszka. Badania z dzisiaj tez nie dają nadziei. Beta 11385, 0 a progresteron 18. Cżyli przez 3 dni urosła ponad 1000
Kuzwa :( a zapowiadal sie piekny cud :( przykro mi baaardzo ;(
 
Do góry