reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale oczywiście zamiast się cieszyć, to zaczęłam czytać, że dużo przyrosla, że może to być zasniad groniasty, że może trisomia, albo ciąża mnoga. Jeejjj, czy my się kiedyś przestaniemy martwić? ? Jeszcze dziś na wizycie lekarka powiedziała, że powinno być coś koło 100 A tu taki przyrost. 22.05 mam dopiero usg... zmartwie się na śmierć.
Ocenia się, że na początku ciąży poziom beta hCG powinien wzrosnąć co najmniej o 66% w ciągu 48. godzin, 114% w ciągu 72. godzin i 175% w ciągu 96. godzin. Duże przyrosty hCG mogą (choć nie muszą) świadczyć np. o ciąży mnogiej, choć zazwyczaj duży przyrost świadczy o dobrym, dynamicznym rozwoju ciąży. - także nie martw się na zapas;-)
 
Blondadek najlepsze amh wychodzi w diagnostyce, napewno nie w novum, synevo też zaniża. Jak ci wychodzi takie na granicy zrób w dwóch cyklach w różnych laboratoriach. Pic na wodę z tymi wartościami, w każdym labie inny wynik a nuż trafisz powyżej 0,7 a na lekach można zaoszczędzić. Dziewczynki zażywają jeszcze d3 ona też fałszuje wyniki. Buziaczki i kombinuj.
Najlepiej co do wartosci to chyba Vitalabo jesli macie takie labolatorium
 
Oj [emoji4] gratuluję synusia. Lejesz miód na moje serce [emoji4] ja też po criotransferze 5 dobowej blastocysty. Dziś 8 dpt
Po weekendzie test. Jestem u Sienkiewicza od kilku lat. To mój trzeci transfer. I już nie mamy żadnych mrozaków niestety. No i moje amh pozostawia wiele do życzenia [emoji853] 0.7 tylko Także bardzo liczę na to podejście. A Ty u kogo się leczyłaś?
No Nas prowadził dr Glabowski mieliśmy 2 blastocysty pierwszy transfer cb 23.12 drugi transfer dr Brelik udany 31.03:) ja miałam amh prawie 6 pobrano mi 14 pęcherzyków udali się zapłodnić 6 zostały 2 i ta druga szczęśliwa;)
 
Wazne bylo bez soczewek, obraczki,bizuterii, pytali o proteze ;)pytac musza,na paznokcie nikt nie zwraca uwagi,masz na klatce piersiowej 6 przyklejonych "plasterkow" do EKG i to monitoruje prace serca. Tak bylo u mnie ,2 godz pozniej wypis i do domu.Operacja trwala 15 min
A u mnie i za 1 i za 2gim razem kazali usunąć hybrydę z rąk i nóg- szpital w Wawie

Wazne bylo bez soczewek, obraczki,bizuterii, pytali o proteze ;)pytac musza,na paznokcie nikt nie zwraca uwagi,masz na klatce piersiowej 6 przyklejonych "plasterkow" do EKG i to monitoruje prace serca. Tak bylo u mnie ,2 godz pozniej wypis i do domu.Operacja trwala 15 min
 
Kosmiczna kurcia ;) :*
A tak serio dalej ten krwiomocz? Cholerka, a co doktory mówią? Może coś z nerkami?
Nie no krwiomocz na szczescie mialam tylko w nocy z niedzieli na poniedzialek.
Moze sie kurde pęcherz czyms podraznil? Jakis piasek? A moze endomenda go atakuje.
Z nerkami tez raczej nic bo by chyba wyszlo w morfologii... ale umowilam sie na usg zeby dmuchac na zimne.
 
Kuuuurna :(
Ale czemu od razu łyżeczkowanie? Zwłaszcza ze trzecie... może wystarczy farmakologia, ja bym się upierała żeby najpierw tak spróbować żeby macice oszczędzić.
Zawsze dostaje skierowanie do szpitala, kładę się na oddział- zakładają tabletki, czekamy, zaczynam krwawić. Kolejnego dnia znów tabletki, krwawię dalej i 3 dnia stwierdzają ze musza łyżeczkowac i tyle :( Nie wiem czy tak musi być czy to ich wymysł :( nie znam się na tym. A jak było u Was?
 
Pysia to generalnie od szpitala zależy. Bo na tych nowszych sprzętach nie trzeba mieć, daje radę przez paznokiec łapać puls. A na tych starszych nie koniecznie. Tak ze najlepiej się dopytaj tam gdzie się wybierasz, na izbę zadzwoń ginekologiczna. Poza tym.. w jednym szpitalu na czczo 6 godzin a w innym 12... i mnie na histero nie przyjeli kiedys :/
Dzięki w razie potrzeby będę pytać i najwyżej zrywać heh
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20180511_163302.jpg
    IMG_20180511_163302.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 88
Do góry