reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Widać pęcherzyk i ciałko żółte ale za małe o wiele. Szczęście w nieszczęściu ze nie jest pozamaciczna ale i tak nie umiem się z tym pogodzic, tym bardziej ze nie mamy już mrozaczkow :(
Ranny booskie Panik przecież to twoje pierwsze in vitro masz blastki serce będzie dobrze za którymś razem się uda. Zbieraj się i zaczynaj nowe rozdanie, jesteś w warszawie? In vitro to ruletka nie można wierzyć w wygraną można się z niej tylko cieszyć. Uszy do góry.
 
Czesc dziewczyny. Powiem w skrócie. 72h temu robilam bete i mialam 15.900, wczoraj mialam 23.500 i dzisiaj 25.900, wiec chyba troche slabo co nie? Co sądzicie o tym moze byc cos z tego ? Tak sie cieszylam. Jutro mam wizyte
 
Mam jeszcze pytanie- czy słyszałyście może o dr n. med. Marek Litmanowicz i klinice Medifem w Wawie?
Kurcze :( Tulę mocno :*
Kochana a Ty byłaś u Paśnika? Może on by coś pomógł.....
:* jeszcze nie byłam niestety :( wizyta dopiero 8.06 u niego. Jestem jej bardzo ciekawa bo moja doktor uparcie twierdzi ze to napewno nie immunologia a raczej genetyka- mimo ze kariotypy mamy oboje Ok... :/
 
reklama
Do góry