reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No pięknie truskaweczko .... :cool2::cool2::szok:
aż zachciało mi się urlopu w ciepłych krajach... a ja to głupia pinda, bo od kilku lat odkładanie, bo transfer, bo inseminacja, bo in vitro....
Czasami aż zapominamy jak to jest cudownie na takich wakacjach.... :)
 
reklama
Aha. Czyli coś jak acard, tylko mocniejsze.
Moja dr ma jakąś specjalizację z immunologii czy coś takiego. Już ją pytałam, czy nie powinnam zrobić jakichś badań. Ona stoi na stanowisku, że u mnie to nie jest kwestia immunologii, że wszystko jest ok, poza tym mam już dziecko. Mnie za to jednak męczy, czy jednak coś się nie dzieje. Chciałabym już zrobić badania jakieś ale nawet nie wiem jakie mogłabym w moim przypadku zrobić. Co może być nie tak?
Ja bym.sie skobsultowala z doc Pasnikiem szczegolnie ze macie jeszcze mrozaki. Jesli w immunologii jest cos mie tak to szkoda tracic zarodki a niestety niejednokrotnie, nie tylko na tym forum ale na takim stricte o immunologii, spotkałam przypadki ze pierwsza ciaza bez problemu a przy drugiej problemy i nieprawidłowości w immunologii
 
Ja bym.sie skobsultowala z doc Pasnikiem szczegolnie ze macie jeszcze mrozaki. Jesli w immunologii jest cos mie tak to szkoda tracic zarodki a niestety niejednokrotnie, nie tylko na tym forum ale na takim stricte o immunologii, spotkałam przypadki ze pierwsza ciaza bez problemu a przy drugiej problemy i nieprawidłowości w immunologii
Ok. :) poszukam w takim razie na forum o immunologii, bo wolałabym jechać z czymś a nie z gołą ręką. Szkoda mi po prostu czasu.
Jeśli ktoś będzie miał termin do oddania do dr Paśnika to chętnie przygarnę. [emoji11]
 
Dzięki Dziewczyny za wsparcie i w ogóle za to, ze tu jesteście Niestety moja historia znów ma smutny finał... beta z 7.05 wyniosła 3851 a 9.05 4900 wiec już bez złudzeń :(
jeśli nie poronie sama, to we wtorek ostatnie usg i w środę idę do szpitala :( jestem załamana i wyć mi się chce, bo to będzie moje 3cie łyżeczkowanie ( w 12.2014, 10.2017 i teraz) :(
Kurcze :( Tulę mocno :*
Kochana a Ty byłaś u Paśnika? Może on by coś pomógł.....
 
reklama
Ja mam acard właśnie z badania trombofili. Wyszło mi coś co może wskazywać na mikro zakrzepy w mikro naczynkach . A przy okazji że nie przyswajam kwasu foliowego i zamawiam metafoline. Podobno 50% osób to ma
Mutacje mthfr masz :)
Ja tez. I do tego pai1 i cos z zespolu antyfosfolipidowego.
Wiec heparyne pewnie bede miala cala ciaze.
 
Do góry