reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze biedna :( ale to nic Cię nie ruszyło po tabletkach żadnego krwawienia ? Też zadaje sobie to pytanie dlaczego to akurat ja ehhh .... Ciężko jest ale musimy się zebrać i dać radę ...
Ruszyło- nawet dość mocno krwawiłam ale zawsze mówili ze do końca się nie oczyściło i łyżeczkowali ;(
 
reklama
Czesc dziewczyny. Powiem w skrócie. 72h temu robilam bete i mialam 15.900, wczoraj mialam 23.500 i dzisiaj 25.900, wiec chyba troche slabo co nie? Co sądzicie o tym moze byc cos z tego ? Tak sie cieszylam. Jutro mam wizyte
Wytłumacz mi bo już zglupialam. Podawane przez Ciebie wartości to np dwadzieścia trzy tysiące dziewięćset czy dwadzieścia trzy koma dziewięć?
 
Ranny booskie Panik przecież to twoje pierwsze in vitro masz blastki serce będzie dobrze za którymś razem się uda. Zbieraj się i zaczynaj nowe rozdanie, jesteś w warszawie? In vitro to ruletka nie można wierzyć w wygraną można się z niej tylko cieszyć. Uszy do góry.
Tak, jestem a czemu pytasz?
 
Mam jeszcze pytanie- czy słyszałyście może o dr n. med. Marek Litmanowicz i klinice Medifem w Wawie?

:* jeszcze nie byłam niestety :( wizyta dopiero 8.06 u niego. Jestem jej bardzo ciekawa bo moja doktor uparcie twierdzi ze to napewno nie immunologia a raczej genetyka- mimo ze kariotypy mamy oboje Ok... :/
Przy takich wynikach jakie masz może mieć wpływ imunologia. Bo jednak zachodzisz w ta ciążę i bety są naprawdę Ok. W pewnym momencie jednak organizm przestaje je przyswajac więc może coś być na rzeczy
 
reklama
Do góry