reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Widać pęcherzyk i ciałko żółte ale za małe o wiele. Szczęście w nieszczęściu ze nie jest pozamaciczna ale i tak nie umiem się z tym pogodzic, tym bardziej ze nie mamy już mrozaczkow :(

Niestety tak bywa, przechodziłam przez to w zeszłym roku:( Trzeba się pozbierać i walczyć dalej, jest o co.
 
Ok. :) poszukam w takim razie na forum o immunologii, bo wolałabym jechać z czymś a nie z gołą ręką. Szkoda mi po prostu czasu.
Jeśli ktoś będzie miał termin do oddania do dr Paśnika to chętnie przygarnę. [emoji11]
Ja bylam na ovufriend czy jakos tak ale na pewno jest mnostwo forum o immunologii
 
Aż wyjęłam swoją grubą tekę z badaniami [emoji2] Tak heterozygotyczna mutacja C677T w genie MTHFR.
Ale to nie jest powiedziane ze na 100% nie przyswajasz kwasu normalnego. Masz mutacje hetero a nie homo co oznacza, ze mozesz tez normalnie przyswajac kwas jesli ten drugi gen bez mutacji jest dominujacy.
Ale ze lepiej dmuchac na zimne to stosuj acard i jakis preparat z metylowanym kwasem.
 
Dzięki, kurcze No czemu akurat my :(
to takie niesprawiedliwe...:(
Poprzednimi razy zawsze dostawałam w szpitalu najpierw tabletki 2 krotnie ale na 3ci dzień i tak kończyło się łyżeczkowaniem :(
Kurcze biedna :( ale to nic Cię nie ruszyło po tabletkach żadnego krwawienia ? Też zadaje sobie to pytanie dlaczego to akurat ja ehhh .... Ciężko jest ale musimy się zebrać i dać radę ...
 
reklama
Do góry