reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny
Od jakiegoś czasu podczytuję Was i potraficie naprawdę podnieść człowieka na duchu. Dajecie sobie dużo wsparcia,a każda Wasza historia jest naprawdę motywująca. Trzymam za Was wszystkie kciuki Chciałabym zagościć tu u Was na troszkę
Tak w skrócie o mnie:
Jestem po 2 inseminacjach 2 pełnych podejściach do in vitro. Z pierwszego podejścia beta 0, i tak samo zero mrożaków. Z drugiego podejścia: 2 zarodki. Jeden podany w 2 dobie beta 17. Później niewielki wzrost i bolesny spadek. Jeden zamrożony: blastocysta w 5 dobie. Po niepowodzenie zrobiłam przerwę aby złapać oddech i jestem. Dziś 6 doba po criotransferze 5 dobowej blastki. Heeeh to tak w skrócie odliczam więc dni do testu i gryzę się czy już czy jeszcze nie. Ale wiem że jeszcze za wcześnie.
Witamy :)
A kiedy planujesz iść na betę? Moim zdaniem śmiało możesz ruszyć jutro.. jak coś się zadziało to już będzie wiadomo po jutrzejszym wyniku ;)
 
Sprawdź przyrost na kalkulatorze, będzie to pewniejsze. W którym dniu po transferze jesteś?

Przyrost z tego co sprawdzila na kalkulatorze to 49 procent, troche chyba malo bo pisza ze 60 % powinno byc, dodam ze wtedy robilam badanie około 11 w dzień a dzisiaj o 7 rano i dzisiaj jestem w 10 dniu po transferze
 
reklama
Do góry