reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Dziewczyny,mam do wydania trochę leków,które właśnie znalazłam w szafie.Moze któraś z Was potrzebuje:
Cetrotide 0,25mg (dwa opak. Do 09/2018); Progesterone Besins 100mg (26 miękkich kapsułek do 06/2020); Luteina 100mg ( 22 tabletki + dwa aplikatory do 07/2020); Dostinex 0,5mg (5 tabletek do 10/2018); Exacyl ( 500mg, 2opak do 08/2020).Mam tez 12 strzykawek 1ml już z igiełką (tych z Menopuru) każda pakowana osobno.
Gdyby któraś z Was potrzebowała to piszcie na Priv.
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny. Przed chwilą odebralam wynik beta hcg i wynosi dzisiaj
23,510 mIU/ml a 48h temu byl 15,900 wiec chyba jest ok bo z tego co czytalam to 60 % na 48h powinno wzrosnąć wiec mniej wiecej sie chyba zgadza?
Sprawdź przyrost na kalkulatorze, będzie to pewniejsze. W którym dniu po transferze jesteś?
 
Kochana z 6 dobry są najlepsze bo to znaczy że najduzje się rozwija i mają największe szanse na powodzenie ..
Nie ma różnicy w etapie rozwoju między blastkami mrożonymi w 5/6 czy nawet 7 dobie - wszystkie traktuje się po rozmrożeniu jak 5dniowe zarodki. One po prostu trochę pozniej niż ksiazkowo osiągnęły dany etap, jeśli by były na tyle dojrzałe w 5 dobie wszystkie wtedy by zamrożono. Procentowo te z szóstej maja ciut mniejsze szanse na ciąże niż te z 5 doby ale naprawdę nie są to duże różnice. Te z 7 doby znacznie słabiej już, ale z nich tez są ciąże. Novum np. ma na stronie statystyki.
 
reklama
Do góry