reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@gosia321 mocne kciuki za przyrost!
@Gotart za betę!!

Nie wiem czy pamiętacie, ale parę dni temu pisałam, że boli mnie brzuch jak na @ mimo, że dopiero 10dc... Jak mnie w nocy złapał ten ból, jak za chwilę doszło szczypanie pęcherza i krwiomocz. Matko. Mam zapalenie pęcherza jakiego w życiu nie miałam. Od razu wzięłam furaginę, do lekarza też się wcisnę. Ale... dziś miałam robić cytokiny, a w czw komórki NK!. załamie się. 3 raz już będę przesuwać. Od marca za każdym razem jak mam iść to albo @ za wcześnie przychodzi, albo przeziębienie, Teraz pęcherz. Zaraz mnie jesień zastanie a immunologia nie będzie zrobiona.
 
@gosia321 trzymam kciuki za mega przyrost.
@Pysia1302 jak się czujesz ?? Powtarzasz betę ??
Dziewczyny zaczynamy nowy tydzień aby przynosił tylko łzy szczęścia :yes:
Byłam zrobić betę dzisiaj ale jakoś nie mam złudzeń ... Wczorajsza rozmowa z lekarzem zabrała mi resztki nadziei ... Kazał brać leki ale jak tylko usłyszał że nie ma zarodka to stwierdził że leki nie mają sensu bo to pusty pęcherzyk ...kazał leki odstawić i czekać ...
 
Kochana moje proszę Was o poradę, w którym tygodniu ciazy lekarz kazał Wam całkiem odstawić encorton???, byłam na dawce 15 i stopniowo zaszlam do 5 a jutro powinnam odstawić już całkiem ale się boję...jutro zaczynam 11 tydz ciąży.
Mi lekarz powiedział że do 8 tyg powinno się całkiem zrezygnować z leków jak jest ciąża prawidłowa ... Że powoli powinno się zmniejszać dawki i zakończyć ...
 
@gosia321 mocne kciuki za przyrost!
@Gotart za betę!!

Nie wiem czy pamiętacie, ale parę dni temu pisałam, że boli mnie brzuch jak na @ mimo, że dopiero 10dc... Jak mnie w nocy złapał ten ból, jak za chwilę doszło szczypanie pęcherza i krwiomocz. Matko. Mam zapalenie pęcherza jakiego w życiu nie miałam. Od razu wzięłam furaginę, do lekarza też się wcisnę. Ale... dziś miałam robić cytokiny, a w czw komórki NK!. załamie się. 3 raz już będę przesuwać. Od marca za każdym razem jak mam iść to albo @ za wcześnie przychodzi, albo przeziębienie, Teraz pęcherz. Zaraz mnie jesień zastanie a immunologia nie będzie zrobiona.
Przykro mi. :(
Zawsze pod górkę. :(
 
Mi lekarz powiedział że do 8 tyg powinno się całkiem zrezygnować z leków jak jest ciąża prawidłowa ... Że powoli powinno się zmniejszać dawki i zakończyć ...
Mój lekarz chyba dmucha na zimne...i powiem szczerze ze ja też chyba wolę brać.
Przykro mi ze nadzieję na pozytywne zakończenie ciąży są coraz mniejsze...wiem co czujesz... podziwiam Was wszystkie za ta walkę i determinację
Ja gdyby nie mój syn chyba nie dałabym rady.
 
reklama
Do góry