reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana moje proszę Was o poradę, w którym tygodniu ciazy lekarz kazał Wam całkiem odstawić encorton???, byłam na dawce 15 i stopniowo zaszlam do 5 a jutro powinnam odstawić już całkiem ale się boję...jutro zaczynam 11 tydz ciąży.
Mozesz to juz odstawic, jesli nie masz wskazan tym bardziej ze nie masz wskazan i juz dawno bije serduszko.U mnie konczy sie odstawianie na 5 mg przez tydz i koniec.
 
reklama
@RedHotChiliPepper28 @Barburka @Iskra_82 kochane ✊✊✊✊✊✊ za badania! Niech maluchy dadzą się ładnie pomierzyc :) cudownych widoków ❤❤❤
@shaggy ✊✊ za malucha ! :) cudownych widoków ❤
@redferrari @anita9014 kochane ✊✊✊✊ za jajca ! Niech pięknie rosną! ❤❤
@Netiaskitchen kochana ✊✊ za Wasz cud ! Niech pokaże jak ładnie się zadomowil :) cudownych widoków ❤
@izabella87 @lama70 kochane ✊✊✊✊ za pozytywny przelot do bazy! Niech maluszki zadomowia się na najbliższe 9miesiecy! ❤❤
@gosia321 kochana ✊✊za przyrost! Czekamyyy ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :* ❤
 
Dziewczyny to ja mam dzisiaj zrobic bete? Bo mi pani Dr. powiedziala zebym zrobila w 11 dniu czyli w srode i na nastepny dzien mam przyjechac do kliniki, czekac do srody czy zrobic dzisiaj i znow w srode?
 
@RedHotChiliPepper28 @Barburka @Iskra_82 kochane ✊✊✊✊✊✊ za badania! Niech maluchy dadzą się ładnie pomierzyc :) cudownych widoków ❤❤❤
@shaggy ✊✊ za malucha ! :) cudownych widoków ❤
@redferrari @anita9014 kochane ✊✊✊✊ za jajca ! Niech pięknie rosną! ❤❤
@Netiaskitchen kochana ✊✊ za Wasz cud ! Niech pokaże jak ładnie się zadomowil :) cudownych widoków ❤
@izabella87 @lama70 kochane ✊✊✊✊ za pozytywny przelot do bazy! Niech maluszki zadomowia się na najbliższe 9miesiecy! ❤❤
@gosia321 kochana ✊✊za przyrost! Czekamyyy ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :* ❤

Dzięki! Ale się denerwuje! :-) a wizyta dopiero na 12 :p

Dla reszty dziewcząt także kciuki zaciśnięte!!!!! :-) :-*
 
@RedHotChiliPepper28 @Barburka @Iskra_82 kochane ✊✊✊✊✊✊ za badania! Niech maluchy dadzą się ładnie pomierzyc :) cudownych widoków ❤❤❤
@shaggy ✊✊ za malucha ! :) cudownych widoków ❤
@redferrari @anita9014 kochane ✊✊✊✊ za jajca ! Niech pięknie rosną! ❤❤
@Netiaskitchen kochana ✊✊ za Wasz cud ! Niech pokaże jak ładnie się zadomowil :) cudownych widoków ❤
@izabella87 @lama70 kochane ✊✊✊✊ za pozytywny przelot do bazy! Niech maluszki zadomowia się na najbliższe 9miesiecy! ❤❤
@gosia321 kochana ✊✊za przyrost! Czekamyyy ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :* ❤

Oj, ale się dzis dzieje. Powodzenia na każdej wizycie, niech przyniosą tylko pozytywne, budujące wiadomości a wyniki badań (beta) wywołaja uśmiech i radość.
 
Kochana moje proszę Was o poradę, w którym tygodniu ciazy lekarz kazał Wam całkiem odstawić encorton???, byłam na dawce 15 i stopniowo zaszlam do 5 a jutro powinnam odstawić już całkiem ale się boję...jutro zaczynam 11 tydz ciąży.
Mi Paśnik mówił ze do 12 max u mnie jak nie mam jakichś strasznych dziwów w badaniach immuno i 10 mi zapisał
 
reklama
Do góry