reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak, zazwyczaj zamawialismy w zooplus, teraz kupujemy w lokalnym sklepie stacjonarnym, maja podobne ceny, kupujemy royala dla kotow sterylizowanych powyzej 7 roku zycia. Pamietam ze raz kolezanka przyniosla nam w prezencie opakowanie jakiejs wlasnie bezpszenicznej karmy mokrej, podobno mega droga i super, ale naszemu kotu to srednio smakowalo [emoji52] nic to, popatrze za czyms innym wg Waszych wskazowek, juz od jakiegos czasu myslimy, zeby mu cos zmienic w diecie, zal mi go jak tak biedny ciagle je jedno i to samo..
Tak bylo i z miom na poczatku jak dostawal te supermiesne puszki bo one juz nie byly tak dosmaczone wiec trzeba bylo.sie przyzwyczaic. Choc macsa wciagna w 2 minuty az wylizal mis3czke
 
reklama
Tak bylo i z miom na poczatku jak dostawal te supermiesne puszki bo one juz nie byly tak dosmaczone wiec trzeba bylo.sie przyzwyczaic. Choc macsa wciagna w 2 minuty az wylizal mis3czke
Gosia, a nie mieliscie nigdy problemow z nadwaga kota podajac mu mokra karme? Nasz wczesniej dostawal ktoras inna sucha z royala, ale doszedl do ponad 8 kg i lekarz kazal zmienic na ta ktora podajemy obecnie (apetit control sterilized 7+). Bo niestety nasz kotel ma spora tendencje do tycia [emoji45]
 
Hej dziewczyny pomocy. Mdłości mdłościami, takie uroki ciąży, ale po każdym posiłku a jem mało czuje się fatalnie najpierw mnie mdli a potem zaczyna się ból brzucha i mocne zaparcia. Brzuch się robi jak w 4 miesiącu ciąży.po piciu jest podobnie. Nospa nie pomaga nie wiem co robić, aż boję się cokolwiek jeść
 
Cześć dziewczyny. Jestem w 8 dniu po transferze i nie wytrzymalam i zrobilam test i naprawdę ja widze delikatna druga kreske, dodaje zdjecie i ocencie wy czy widzicie ją też, jak sądzicie czy to moze oznaczac ze sie udalo????
 

Załączniki

  • 20180507_012147.jpg
    20180507_012147.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 160
Gosia, a nie mieliscie nigdy problemow z nadwaga kota podajac mu mokra karme? Nasz wczesniej dostawal ktoras inna sucha z royala, ale doszedl do ponad 8 kg i lekarz kazal zmienic na ta ktora podajemy obecnie (apetit control sterilized 7+). Bo niestety nasz kotel ma spora tendencje do tycia [emoji45]
Moj co zje to wybiega po domu bo to diabel wcielony ;)
 
reklama
Do góry