reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szczerze to ja mam takie podejście - robić tak żeby homocysteina była Oki. Ja MTHFR nawet nie badałam. Heparynę i tak dostaje bo żylaki. I bo chcę na wszelki wypadek. Jak bym coś więcej miała kiedyś kopać to trobofilie
Ja zbadalam i mthfr i caly pakiet trombofilii i wyszlo oprocz mthfr pai1. Przestraszylam sie mthfr i zbyt wysokiego poziomu kw. Foliowego i podwyzszonej homocysteiny i zaczelam lykac czyste metyle bez syntetyku.
Zbadam homocysteine niedlugo to zobacze czy nie skoczyla mi przypadkiem od samych metyli jak u @dżoasia. Najwyzej wroce do "mieszanki".
 
reklama
To ja się pierwszy raz z tym spotykam, może dlatego jestem taka przerażona. A czy tamtym co znasz po wprowadzeniu leczenia ataki ustąpiły całkowicie? Mój ogólnie jest chorowity więc bardzo się o niego martwię.

Raczej znam takie które nie maja częstych ataków bo są na lekach, ale zapewne nie ma reguły, trzeba trafić na dobrego weta który zna się na rzeczy.
A ile lat ma Twój psiak ?
 
Znasz sklep zooplus?
Kupuj karmy bezzbozowe.
Animoda, Purizon, macs, Wildfreedom, wildcat. Unikaj sieciowek, choć ja czasami w ramach rozrywki daje windstona. Ale ja karmie barfem. Mam tauryne w proszku i dodaje do miesa. Tu skupiam się na tłusty mięsie. Szponder wolowy, serca, uda, skrzydła, unikam piersi. Za dużo białka.
Dodatkowo maja owies posadzony i zawsze kawałek masła w miseczce.
Tak, zazwyczaj zamawialismy w zooplus, teraz kupujemy w lokalnym sklepie stacjonarnym, maja podobne ceny, kupujemy royala dla kotow sterylizowanych powyzej 7 roku zycia. Pamietam ze raz kolezanka przyniosla nam w prezencie opakowanie jakiejs wlasnie bezpszenicznej karmy mokrej, podobno mega droga i super, ale naszemu kotu to srednio smakowalo [emoji52] nic to, popatrze za czyms innym wg Waszych wskazowek, juz od jakiegos czasu myslimy, zeby mu cos zmienic w diecie, zal mi go jak tak biedny ciagle je jedno i to samo..
 
Dziewczyny!
Chyba wpadłam!
Zobacz załącznik 853990
Echhh, zalozłam sobie, ze to niemożliwe. I teraz wielki stres bo ostatnie 3 tygodnie dużo alkoholu, nie brałam foliowego, byłam na diecie od kilku miesięcy, dużo wysiłku na siłowni, na majowce w górach szlaki po 20km. I w głowie już przedstawione.
I podzialalo :) nie denerwuj sie bo nie Ty jedna z nieplanowana;) ale Ci powiem ze gratuluje z calego serducha :)
 
Dziewczyny czy ktoras w Warszawie moze poratowac dzis jedna tabletka relanium?
Bo okazalo sie ze zmienily sie przepisy i nie wykupie na receptre co mam. Musi byc z kodem a ta moge miec dopiero jutro
 
Raczej znam takie które nie maja częstych ataków bo są na lekach, ale zapewne nie ma reguły, trzeba trafić na dobrego weta który zna się na rzeczy.
A ile lat ma Twój psiak ?

10. Bierze już leki na tarczycę, nadciśnienie i ma usuniętą śledzionę. Boję się że tymi lekami na padaczkę mu wątrobę rozwalę, ale chyba nie mam wyjścia. Teraz już niunio słodko śpi, a rano przychodzi brat popilnować na wszelki wypadek. Mam nadzieję że będzie dobrze.
 
Szczerze to ja mam takie podejście - robić tak żeby homocysteina była Oki. Ja MTHFR nawet nie badałam. Heparynę i tak dostaje bo żylaki. I bo chcę na wszelki wypadek. Jak bym coś więcej miała kiedyś kopać to trobofilie
Ja wlasnie teraz sie zastanawiam czy sobie trombof nie sprawdzic przed kolejnym podejsciem.. robilyscie moze jakies badania z tej stronki testdna?
 
10. Bierze już leki na tarczycę, nadciśnienie i ma usuniętą śledzionę. Boję się że tymi lekami na padaczkę mu wątrobę rozwalę, ale chyba nie mam wyjścia. Teraz już niunio słodko śpi, a rano przychodzi brat popilnować na wszelki wypadek. Mam nadzieję że będzie dobrze.
Iskierko trzymam mocno kciuki za Twoja psinke. Oby mu sie po lekqch poprawilo
 
reklama
Dziewczyny!
Chyba wpadłam!
Zobacz załącznik 853990
Echhh, zalozłam sobie, ze to niemożliwe. I teraz wielki stres bo ostatnie 3 tygodnie dużo alkoholu, nie brałam foliowego, byłam na diecie od kilku miesięcy, dużo wysiłku na siłowni, na majowce w górach szlaki po 20km. I w głowie już przedstawione.
Cudownie! [emoji173] [emoji173] [emoji173] Nie stresuj sie Kochana! Nam wlasnie polozna w klinice powiedziala na pierwszej wizycie, ze w kwestiach plodnosci i powodzenia, duzo zalezy od lekarzy, ale i tak to matka natura ma decydujace zdanie [emoji4] alko i wysilkiem fizycznym sie nie przejmuj, skoro naturalnie zaskoczylo tzn ze zaden z potencjalnych czynnikow ryzyka nie zaszkodzil zarodkowi [emoji18] teraz lec na bete, lykaj witaminki i kwasik [emoji4] bedzie dobrze [emoji8]
 
Do góry