reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na samym końcu jest akapit który może wyjaśnia dlaczego @dżoasia miałaś lepsze efekty w zbijaniu homocysteiny miksami motyle z syntetykiem.

A swoją drogą ostatnio męża wykopałam na badanie homocysteiny i wit d bo od miesięcy marudzi ze zmęczony. A zdrowy chłop, sporty uprawia, podstawowe badania zawsze piękne. I wyszła mu ta homo 16,5 a wit d 14...
Koniczynka, piacha normalnie;)przeczytalas do konca,jak tez ale jak dotarlal do zoltej tabelki z mutacjami to sie lekko zalamalam;);):)
 
Wy sie tak smiejecie, ale prawda jest taka zdegradowana pani ma najwiecej dzieci i jest z nimi najwiecej problemow. Zachodza od patrzenia na spodnie:(
Ginekolog mi ostatnio opowiadal jak to panie nie stac na tabletki za to piec razy w roku daje im skierowanie na zabieg:(

Nie wiem kto tu narod wybrany ... my czy one?
Biedne te ich dzieci
 
Wy sie tak smiejecie, ale prawda jest taka zdegradowana pani ma najwiecej dzieci i jest z nimi najwiecej problemow. Zachodza od patrzenia na spodnie:(
Ginekolog mi ostatnio opowiadal jak to panie nie stac na tabletki za to piec razy w roku daje im skierowanie na zabieg:(

Nie wiem kto tu narod wybrany ... my czy one?
Biedne te ich dzieci

Ja zawsze byłam i będę za tym ze aborcja powinna być legalna i to wybór kobiety ale kuźwa mać... pamiętacie tą straszna kobietę co o niej ostatnio opowiadałam w poczekalni przed amnio? To co ma dorosłego syna, potem 4 skrobanki a teraz nowy kraj, nowy mąż i się dziecko niechcący trafiło. I po prenatalnych wysłano ja na amnio i na poradnie genetyczne. Ona się najbardziej bała ze to będzie bolec. Terminacja. Nie ze dziecko chore albo zdrowe. Ciagle gadała o tym ze jej doktor powiedział ze jak dziecko chore i będzie się decydować na przerwanie ciazy to trzeba wywołać poronienie. Urodzić. A to boli, ona wie bo syna rodziła. A jak robiła 4 skrobanki to ja znieczulili, zrobili co trzeba i już. O to zła była ta baba :( To była dla antykoncepcja ;/
 
też tyle przeczytałam i daje se z tym spokój - za dużo się nakręcam i stres mi jajca psuje, jak będzie bliżej wszystkiego to pewnie dopiero zacznę znów myszkowac w temacie
Szczerze to ja mam takie podejście - robić tak żeby homocysteina była Oki. Ja MTHFR nawet nie badałam. Heparynę i tak dostaje bo żylaki. I bo chcę na wszelki wypadek. Jak bym coś więcej miała kiedyś kopać to trobofilie
 
reklama
Screenshot_2018-05-05-17-06-07-1-1.png

Dobranoc Panią :D - do robienia ... :p
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-05-17-06-07-1-1.png
    Screenshot_2018-05-05-17-06-07-1-1.png
    94,5 KB · Wyświetleń: 432
Do góry