reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przy takich wysokich wartosciach sama bete nie daję już adekwatnych wyników i nie ma sensu jej robić.
Wysokie wartosci to 70-100 tys ,2000 i wiecej to nie sa zadne wysokie wartosci. Zwalnia od 60-70 tys i wtedy nie patrzy sie juz na bete a na usg. Do poki nie ma pecherzyka, plodu i serduszka Beta jest cholenie wazna.
 
@dżoasia a jak u Ciebie? Jak samopoczucie?
Dziekuje, dobrze. Wkurza mnie to czekanie ale co zrobie jak nic nie zrobie... :/ wczoraj przylazla @ wiec znow mam zal do losu, ze zaczal sie kolejny cykl o niczym... dawniej przynajmniej jakas naiwna iskierka sie tlila a teraz nie mam nawet zludzen (niestety nie wymieniam mebli w sypialni wiec tym bardziej :p)
A co u Was? Jak laleczki? A ty jak sie czujesz? Dalej Cie meczy? Wyprawka sie szykuje? :)
 
Tadam
 

Załączniki

  • IMG_20180505_200256.jpg
    IMG_20180505_200256.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 108
  • IMG_20180505_200113.jpg
    IMG_20180505_200113.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 102
reklama
Dziekuje, dobrze. Wkurza mnie to czekanie ale co zrobie jak nic nie zrobie... :/ wczoraj przylazla @ wiec znow mam zal do losu, ze zaczal sie kolejny cykl o niczym... dawniej przynajmniej jakas naiwna iskierka sie tlila a teraz nie mam nawet zludzen (niestety nie wymieniam mebli w sypialni wiec tym bardziej :p)
A co u Was? Jak laleczki? A ty jak sie czujesz? Dalej Cie meczy? Wyprawka sie szykuje? :)
Najważniejsze.że nie stoisz w miejscu, bo chyba teraz jesteś w trakcie jakiejś kuracji,tak??
U nas wymioty jeszcze się zdarzają,ale już się nawet do nich przyzwuczailam i mi nie przeszkadzają :-) ponadto są już tylko rano. Mamy już wózek,sporo ubrań i jutro poszukujemy mebli :-) a dziewczyny ważą już po 863 i 891 g to wyniki z poniedziałku;-)
 
Do góry