reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boże czy okres ciąży też musi być taki stresujący. No przemyslimy to bo czego się nie robi dla swojego dziecka. Choć mój mąż się dzisiaj zapytał po co te wszystkie testy przecież jak coś wyjdzie źle np zespół Downa to i tak nic się z tym nic nie zrobi . Jedynie to to przygotuje człowieka psychicznie.
no nie zupełnie - wtedy często przy porodzie jest zespół na wrazie problemów z serduszkiem maleństwa, bo przy zepole Downa jest wieksze ryzyko problemów... więc jednak warto wiedzieć
 
no nie zupełnie - wtedy często przy porodzie jest zespół na wrazie problemów z serduszkiem maleństwa, bo przy zepole Downa jest wieksze ryzyko problemów... więc jednak warto wiedzieć
A to tego nie wiedziałam że oprócz jednej tragedii mogą być kolejne. Ale o czym ja tu pisze oby wszystkie maleństwa rodziły się zdrowe :)
 
Boże czy okres ciąży też musi być taki stresujący. No przemyslimy to bo czego się nie robi dla swojego dziecka. Choć mój mąż się dzisiaj zapytał po co te wszystkie testy przecież jak coś wyjdzie źle np zespół Downa to i tak nic się z tym nic nie zrobi . Jedynie to to przygotuje człowieka psychicznie.
Tak to prawda ale jeszcze chodzi o wady serca np. Ja urodziłam się z wada serca i lekarz zalecil echo serca Małej w 24tc ale nie tylko na moja wade serca ale też ze wzgledu na zly wynik Pappa.. i dzis wlasnie mialam echo serduszka Lenki i dopiero odetchnelam tak bardziej ;) a co do ciąży kochana to my jesteśmy wszystkie przewrazliwione tutaj i odetchniemy dopiero jak urodzimy :) teraz martwisz się o prenatalne , objawy, pozniej o polowkowe, o brak ruchów itd itd :) także to się dopiero zaczyna :p
 
dziewczyny świezo po transferach jak tam sie trzymacie??
jak tam oczekiwanie ?ile wam zostało ?? kiedy chcecie robic bete??

Ja miałam podany 3 dniowy zarodek
w 2 dpt silny bol brzucha miałam
w 3 i 4 dpt plamiłam
jutro dopiero 5 dpt. i chyba zrobie bete w 11dpt we wtorek 8.05
ale jakos te plamienia podcieły mi skrzydła. mam nadzieje ze na okres chyba za szybko bo dzis 19dc. albo zbliza sie @ albo sie podrażniłam wkładając lutke.
Pozatym po bólu brzucha w 2dpt zero objawów.
ohhhh ale mi lżej dziewczyny jak sie wyżaliłam
miłego wieczorka
Ja też plamilam po transferze, sprawdz proga, może trzeba zwiększyć dawkę
 
dziewczyny świezo po transferach jak tam sie trzymacie??
jak tam oczekiwanie ?ile wam zostało ?? kiedy chcecie robic bete??

Ja miałam podany 3 dniowy zarodek
w 2 dpt silny bol brzucha miałam
w 3 i 4 dpt plamiłam
jutro dopiero 5 dpt. i chyba zrobie bete w 11dpt we wtorek 8.05
ale jakos te plamienia podcieły mi skrzydła. mam nadzieje ze na okres chyba za szybko bo dzis 19dc. albo zbliza sie @ albo sie podrażniłam wkładając lutke.
Pozatym po bólu brzucha w 2dpt zero objawów.
ohhhh ale mi lżej dziewczyny jak sie wyżaliłam
miłego wieczorka
Kochana - toż to implantacja jak nic! :)
 
reklama
Do góry