reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie chocby tu na forum nie spotkałam do tej pory nikogo kto by sie u niej leczyl. Wiec wystraszyłam sie,ze wszyscy moze omijaja ja szerokim łukiem,a ja sie wpakowalam. Ale zapunktowala u mnie jak przed punkcja zauwazyla u mnie polipa,ktorego inny lekarz nie widzial,a ona sie upierala na histeroskopie. I miala racje :-p Także wierze,ze moze jednak ma szczęśliwą reke....
U mnie na odwrót było widzieli polipa a ba histeroskopii go nie było.
 
Dzwoniła do mnie dzisiaj pani embriolog były dwie dojrzałe komórki, ale słabe morfologicznie . Na dany moment nie wykazują efektów zapłodnienia, ale są marne szanse na to by ruszyły :(:(:(:(:(:(:(:( jutro będą jeszcze dzwonić ale raczej nic z tego nie będzie.........
 
Dzwoniła do mnie dzisiaj pani embriolog były dwie dojrzałe komórki, ale słabe morfologicznie . Na dany moment nie wykazują efektów zapłodnienia, ale są marne szanse na to by ruszyły :(:(:(:(:(:(:(:( jutro będą jeszcze dzwonić ale raczej nic z tego nie będzie.........
Kochana poczekaj jeszcze chwilkę... nie wiadomo co się wydarzy przez dobę
Poczekaj cierpliwie. 3mam mocno ✊✊✊ aby jednak były piękne i nadające się do zapłodnienia.
 
Dzwoniła do mnie dzisiaj pani embriolog były dwie dojrzałe komórki, ale słabe morfologicznie . Na dany moment nie wykazują efektów zapłodnienia, ale są marne szanse na to by ruszyły :(:(:(:(:(:(:(:( jutro będą jeszcze dzwonić ale raczej nic z tego nie będzie.........
Trzeba wierzyć. Trzymamy kciuki, żeby ruszyły i pięknie się rozwijały. :*
 
reklama
Do góry