reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A o p Banaszczyk ona mi robiła inseminacje. Wierz mi że nie jest taka straszna mój to dopiero mało mówi ha ha
Ooo...to mnie zaskoczylas :szok: Niby juz sie do niej przyzwyczailam,ale myślałam,ze chociaz cos wiecej powie,moze troche optymizmu doda....a tu nic z tych rzeczy. Ale juz na wszystko przymkne oko,byle by się udalo:rolleyes:
 
reklama
Na pewno jest bardzo doświadczona w tym co robi. Będzie dobrze
Właśnie chocby tu na forum nie spotkałam do tej pory nikogo kto by sie u niej leczyl. Wiec wystraszyłam sie,ze wszyscy moze omijaja ja szerokim łukiem,a ja sie wpakowalam. Ale zapunktowala u mnie jak przed punkcja zauwazyla u mnie polipa,ktorego inny lekarz nie widzial,a ona sie upierala na histeroskopie. I miala racje :-p Także wierze,ze moze jednak ma szczęśliwą reke....
 
A co mówi ci lekarz? Byłaś w klinice? Kurcze, czasami to się zdarza. Ale to i tak dobry znak że coś się zadziało. Trzymam kciuki żeby za tydzień pojawił się spóźnialski
Że przy 3 dniowym to by na bank było za wcześnie ale 6 dniowym hnmmmm ... No czasami tak się zdarza ja nie powiem ci że nie jesteś ani że jesteś musisz czekać ... Ale po minie wywnioskowałam żeby na zbyt wiele nie liczyć ...
 
Nie zgodze sie z tym , zawsze mialam czy 3 czy 5 dniowe. Nie przeszkadza w implantacji ani rozwoju zarodka. Kombinuj prywatnie:)
Już wszystko załatwione, będzie intralipid. :)
Ja już się chwytam każdej opcji, żeby tylko się udało.
Zostało jeszcze kilka dni. Zastanawiam się czy na te ostatnie dni do transferu jeszcze nie podrasować diety. Jakieś propozycje macie może?
 
reklama
A co lekarz na to wszystko mowi? Moze potrzeba troszke wiecej czasu...Glowa do gory! Będzie dobrze,zobaczysz! Kiedy następna wizyta?
Problem w tym że zbyt wiele nie mówi ..niby może się tak zdarzyć ale po minie wywnioskowałam żebym sobie zbyt wielkiej nadziei nie robiła ... Następna wizyta 4.05
 
Do góry