reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Głowa mnie boli że chce mi rozsadzić.. zmierzyłam ciśnienie i same zobaczcie ... Trochę wysokie co ?
Hej, to jest stanowczo za wysokie. Mnie takie cisnienie pojawilo sie w.ok.14 tyg ciazy i kiedy przez caly dzien nie schodzilo( a sprawdzalam pozniej co chwile) ponizej 150/100 pojechalam na IP. Normalne cisnienie jest w granicach 140/90 i to juz jest ta gorna granica. Dostalam tabletki na cisnienie w ciazy bezpieczne dla dzieciatka, biore teraz jedna dziennie i cisnienie mam w miare w normie choc niskiego tez nie mam ale nie przekracza juz tak norm a i jak czuje sie lepiej. Cisnienie to wazny aspekt zdrowia. Kontroluj je, pozdrawiam ;*
 
reklama
Dziewczyny zalamka. Dostalam wlasnie @. Kij ze nie ma naturalsa Do tego przywyklam.
Ale jutro mam te badania immuno. I jedno badanie cytotoksycznosci nk trzeba robic w 2 polowie cyklu. Co za wredna malpa. Nie wiem co teraz robic. Odwolywac i czekac 3tyg na kolejny termin czy co... co za niefart.
 
@Kurcia faktycznie niefajnie. Nie znam się na tym ale na pewno ktoś doradzi.
Właśnie wracam z kliniki, rzekomo wszystko pięknie, to się cieszę. ;-) krew pobrana, wieczorem wyniki. Jajeczko sobie rośnie i ma 20 mm, endometrium 10mm. Niech już zdarzy się cud. 30.04. ma być transfer ale to jeszcze dopięte będzie po dzisiejszych wynikach
 
Kryzys zazegnany.Zadzwonilam do pracowni. Pani znalazla mi termin na 10 maja (16 dzien cyklu). I powiedziala ze akurat ma wyniki tego badania czeka sie tylko 3 dni.
Wiec jutro zrobie wszystkie pozostale, bo nawet 14 dni roboczych sie czeka, a tamto zrobie 10 maja. I 17 maja mam wizyte u immunologa wiec mam nadzieje ze wszystkie wyniki splyna do tej pory

@tamiza wspaniale wiadomosci. Tak sie ciesze Kochana!!!! Imiona wybrane? :)
 
reklama
"Brunatna kołysanka", "Wołyń. Bez komentarza","Wazowie. Historia burzliwa i brutalna", " Dziewczyny kresowe" - te czytałam ostatnio. Teraz czytam książkię,którą kolega mi pożyczył "Bóg urojony",ale jakoś nie mogę przebrnąć przez początek,więc nie polecam ;)
Bóg urojony? Ulubiony autor mojego męża. Przeczytał wszystkie książki Dawkinsa. Także są to bardzo biologiczne, ale fajnie pisane książki. Ja akurat "urojonego" nie czytałam, ale "rzeka genów" czy inne też są fajne.
 
Do góry