reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie Dziewczyny, nie udzielam się na forum ale trochę Was podczytuje popołudniami :) Gratki dla tych którym się udało ✊A dla Całej reszty powodzenia w walce o największe marzenie
Dziewczyny, chciałam Was podpytać o dr.Paśnika. Czy on przyjmuje tylko w Łodzi a jeśli tak, to do jakiej Kliniki czy lecznicy jeździcie do niego? Chyba zebrałam w końcu w sobie siły- po 5 porażkach :( żeby się immunologiczne zdiagnozować...
 
Witajcie Dziewczyny, nie udzielam się na forum ale trochę Was podczytuje popołudniami :) Gratki dla tych którym się udało ✊A dla Całej reszty powodzenia w walce o największe marzenie
Dziewczyny, chciałam Was podpytać o dr.Paśnika. Czy on przyjmuje tylko w Łodzi a jeśli tak, to do jakiej Kliniki czy lecznicy jeździcie do niego? Chyba zebrałam w końcu w sobie siły- po 5 porażkach :( żeby się immunologiczne zdiagnozować...
Doktor przyjmuje tylko w Łodzi..ja bylam.jak wiekszosc z nas w APC ale cos mi.sie gdzies obilo o uszy ze jeszcze w jedmym miejscu przyjmuje.bardzo dobra decyzja ze zdecydowalas sie udac do immunologa
 
Dziewczyny jaką luteine bierzecie dopochwowo i jaka jest jej cena.
U mnie w klinice czysty biznes, lekarz każe mi brać 6 tabletek lutinusa na dobe i mam prosić panie w recepcji żeby mi go sprzedały. Płacę 150 zł za 21 tabletek, co wychodzi mi 1285 zł miesięcznie za luteine! Pogięło go, jutro wymuszę receptę na inną luteinę, tańszą, ale chce wiedzieć jakie to są te tańsze żeby nie przepisał znowu jakiejś drożyzny.
 
reklama
Do góry