reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tez juz po wizycie. Sara ma sie dobrze, wazy juz 1250g :) Jest zdrowa, z serduszkiem ok. Wody, przeplywy, szyjka tez wszystko w normie. Pozycja narazie glowka w gorze, M sie smial, ze sobie usiadla :p
O super a Tak się zastanawiam dziś miałaś usg 3 trym ja mam w piątek a jestem miesiąc przed Tobą z tego zo widzę po kalendarzu i terminie porodu.Moze być taka rozbieżność usg trymestalnego?
 
reklama
Kochane musialam sily pozbierac i glowe ogarnac, w zeszly wtorek mialam zabieg :(na zadnym usg nie bylo bicia ❤️serduszka pomimo tego ze dzieciatko bylo widoczne.
Mowie wam ja wciaz za mloda jestem:)jeszcze nie moj czas. Czekam 3-4 cykle i jedziemy do Pragi z nowa dawczynia. Sledze was z ukrycia , ciesze i smuce.kibicuje tym betujacym i mysle o tych ktore musza dalej walczyc:tak:buziaki wielkie:)
Podziwiam Cię w każdym tego słowa znaczeniu.
 
Kochane musialam sily pozbierac i glowe ogarnac, w zeszly wtorek mialam zabieg :(na zadnym usg nie bylo bicia ❤️serduszka pomimo tego ze dzieciatko bylo widoczne.
Mowie wam ja wciaz za mloda jestem:)jeszcze nie moj czas. Czekam 3-4 cykle i jedziemy do Pragi z nowa dawczynia. Sledze was z ukrycia , ciesze i smuce.kibicuje tym betujacym i mysle o tych ktore musza dalej walczyc:tak:buziaki wielkie:)
Strasznie mi przykro , następnym razem napewno się uda . Trzymam kciuki
 
Właśnie przyszły wyniki z wczoraj, Estradiol 507,1 LH 12,11 progesteron 0,21.
No to mozesz byc spokojna, nic nie przegapilas. Prg jeszcze nie ruszył. Wszystko idealnie, moj lekarz by kazal powtorzyc w badanie w 48h od wyniku. Pewnie kazal by sam prg juz zrobic. Tzn 48 od ostatniego pobrania nie od teraz. I tak zeby byl wynik na jutro, dopytala bym zeby sie nie spoznic. I pewnie by mnie chcial zobaczyc tego dnia. Mysle ze jutro bedziesz miec owulacje
 
Mimo wszystkich przeciwności widać, że masz w sobie dużo siły. Wiele z nas mogłoby uczyć się od Ciebie wytrwałości. Mam jednak nadzieję, że kolejne podejście będzie tym szczesliwym i będziesz wracała tylko z dobrymi wiadomosciami. A dziś przesyłam Ci mnóstwo wirtualnych uścisków.

Dokładnie to samo chciałam napisac,
3mam kciuki za kolejny szczęśliwy zarodek [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
No to mozesz byc spokojna, nic nie przegapilas. Prg jeszcze nie ruszył. Wszystko idealnie, moj lekarz by kazal powtorzyc w badanie w 48h od wyniku. Pewnie kazal by sam prg juz zrobic. Tzn 48 od ostatniego pobrania nie od teraz. I tak zeby byl wynik na jutro, dopytala bym zeby sie nie spoznic. I pewnie by mnie chcial zobaczyc tego dnia. Mysle ze jutro bedziesz miec owulacje

Na opolskiej w laboratorium wynik progesteronu na cito jest w ciągu 4h
 
reklama
Kochane musialam sily pozbierac i glowe ogarnac, w zeszly wtorek mialam zabieg :(na zadnym usg nie bylo bicia ❤️serduszka pomimo tego ze dzieciatko bylo widoczne.
Mowie wam ja wciaz za mloda jestem:)jeszcze nie moj czas. Czekam 3-4 cykle i jedziemy do Pragi z nowa dawczynia. Sledze was z ukrycia , ciesze i smuce.kibicuje tym betujacym i mysle o tych ktore musza dalej walczyc:tak:buziaki wielkie:)
Ech, kiedy to przeczytalam kwietniowe slońce zaczelo swiecic jakos smętniej. Bardzo mi przykro :(
Ładuj akumulatory trzymam kciuki
 
Do góry