reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane byłam właśnie zaaplikować luteine i przy pierwszej tabletce resztka poprzedniej w odcieniu kakaowej przy drugiej juz z krwią swieza lekko różowa ale zastanawia mnie czy to aby nie moja mała nadżerka która jak mi się przypomina miałam jeszcze pół roku temu
 
Wiem, że był już ten temat poruszany ale muszę was się popytać raz jeszcze....
Te, które uwielbiają kawę... powiedzcie proszę czy odstawiłyście ją po transferze czy już przed nie piłyście?
Jak czytałam to jedna filiżanka dziennie nie powinna zaszkodzić, no ale.... same wiecie :p
 
Wiem, że był już ten temat poruszany ale muszę was się popytać raz jeszcze....
Te, które uwielbiają kawę... powiedzcie proszę czy odstawiłyście ją po transferze czy już przed nie piłyście?
Jak czytałam to jedna filiżanka dziennie nie powinna zaszkodzić, no ale.... same wiecie :p
Mozna 2 kawy dziennie pic-czytalam ostatnio na blogu mamyginekolog. Ja osobiscie od transferu nie pilam, a w ciazy moze ze 6 w sumie do tej pory.
 
Wiem, że był już ten temat poruszany ale muszę was się popytać raz jeszcze....
Te, które uwielbiają kawę... powiedzcie proszę czy odstawiłyście ją po transferze czy już przed nie piłyście?
Jak czytałam to jedna filiżanka dziennie nie powinna zaszkodzić, no ale.... same wiecie :p

Ja piję cały czas słaba z mlekiem. Na kartce, którą dostałam od położnej jest napisane, że nawet do 3 słabych można :) ale na tyle bym sie nie pokusiła
 
reklama
Wiem, że był już ten temat poruszany ale muszę was się popytać raz jeszcze....
Te, które uwielbiają kawę... powiedzcie proszę czy odstawiłyście ją po transferze czy już przed nie piłyście?
Jak czytałam to jedna filiżanka dziennie nie powinna zaszkodzić, no ale.... same wiecie :p
Ja piję kubek primy (tylko 20 % kawy naturalnej tu jest) ale to moja ulubiona kawa od dwóch lat, mąż nie lubi zbożowych a pije prime i nie ma pojęcia, że to aż 80 % kawy zbożowej, zastanawia mnie czy kiedyś przeczyta skład :) . Czasem piłam ją nawet 3 razy dziennie, a teraz pije raz dziennie, a jak mam ochotę na więcej to oszukuje się inką.
 
Do góry