reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tam juz swoje wiem:)nic nie mowie;)
Tylko sie nie przestrasz jak budynek zobaczysz:rofl2: nie wyglada on tak jak Macierzyństwo:) jest "troszke" brzydszy:rofl2:
To juz nic nie mowie, trzymam ✊✊✊ i daj znac po:)
Haha no troszkę :D:D właśnie @dżoasia mi kiedyś powiedziała żebym macierzyństwo na googlach obczaiła to aż nie wierzyłam ;D

@Biedroneczka83 za mną też nie tak dużo przejść. Tylko jedna procedura i dwa transfery. Ale czas mi się strasznie dłuży
 
reklama
Tylko jeszcze jest nie skonczona. To byla na prawde brzydka ciemna lampa z okropnyni szklanymi kloszami. Jakieś pol roku temu kupilam na próbę farby Annie Sloan czy jakos tak bo chcialam.sprobowac przemalowac szafke nocną ale jakos to nie doszlo do skutku. Ta farba nie jest biala tylko taka kremowa a jeszcze od malowania zafarbila sie troche od bejcy ktora byla na lampie bo tego nie szlifowalam ale efekt mi.sie podoba. Te gwinty na zarowki pomaluje na czarno tylko musze farbe kupic, nie bede miec kloszy tylko zwykle zarowki takie plomyki. Jak bedzie gotowa i bedzie wisiec w pokoju to wam pokaze. Jeszcze musze ja zawoskowac
Superowska !!! Będzie klimat :)
 
Hej. Jestem po USG serduszkowym❤❤ według kalendarza jestem w 6 tyg i 6 dniu ciąży transfer 20 marzec 5 dniowej blastki więc liczył od 2 marca. Zaś na usg wychodzi że jest to 6 tydz i 4 dzień. Jest różnica 2 dni. Powiedział że jest to w granicy błędu ale musi nam o tym powiedzieć. I tym mnie bardzo zmartwil. Czy po prostu sobie coś wmawiam. Serduszko bije ok 130 uderzeń. Dzidzia ma 0.72 cm czy to nie za mało? I co na tym zdjeciu znaczy GA 20.9 % Cudzie trwaj ❤
 

Załączniki

  • 20180419_111058.jpg
    20180419_111058.jpg
    864,2 KB · Wyświetleń: 76
A jeśli mogę chciałabym zapytać w której klinice Ci się udało i jakiego lekarza polecasz ? Leczylas się może w klinikach w Warszawie ?
Nie kochana,nie leczylam.sie w Warszawie i nigdy o Warszawie nie myslalam, wiedzialam ze jak w tej klinice mi sie nie uda to pasuje. Udalo mi sie w Gyncentrum i leczylam.sie u dr Grettki. Jak przyszlam do niego na wizyte to od razu mnie wyslal do immunologa bo oprocz niedroznych jajowodow wszystkie wyniki super. No oprocz TSH na ktore dr od razu przepisal leki. Niestety w klinice @dżoasia do 2 procedur podchodxilam z tsh ponad 3.5 i nikt nie widzial w tym problemu.
 
Hej. Jestem po USG serduszkowym❤❤ według kalendarza jestem w 6 tyg i 6 dniu ciąży transfer 20 marzec 5 dniowej blastki więc liczył od 2 marca. Zaś na usg wychodzi że jest to 6 tydz i 4 dzień. Jest różnica 2 dni. Powiedział że jest to w granicy błędu ale musi nam o tym powiedzieć. I tym mnie bardzo zmartwil. Czy po prostu sobie coś wmawiam. Serduszko bije ok 130 uderzeń. Dzidzia ma 0.72 cm czy to nie za mało? I co na tym zdjeciu znaczy GA 20.9 % Cudzie trwaj ❤
Super❤ wszystko jest ok:)
 
Haha no troszkę :D:D właśnie @dżoasia mi kiedyś powiedziała żebym macierzyństwo na googlach obczaiła to aż nie wierzyłam ;D

@Biedroneczka83 za mną też nie tak dużo przejść. Tylko jedna procedura i dwa transfery. Ale czas mi się strasznie dłuży
No a w srodku jest kolo rejestracji piekne duze akwarium❤ i co z tego:) wole nasza obskubana klinike:) przecież w srodku jyz jest super
 
To super . Bo prowadzi mnie lekarz który ma minę taką jakby był cały czas załamany a to wprowadza mnie w dziwny klimat, już nie wspomnę o moim mężu który wychodzi z wizyty jak by błąkał we mgle.
Kochana serduszko bije i to najwazniejsze❤ a roznice w pomiarach moga byc bo to zalezy od aparatu. Jednego dnia miałam wizyte, nastepnego dnia prenatarne i na prenatarnych dziecko bylo duzo wieksze niz na wizycie dzień wcześniej.sie babo nie stresuj:)
 
reklama
Do góry