reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No a w srodku jest kolo rejestracji piekne duze akwarium❤ i co z tego:) wole nasza obskubana klinike:) przecież w srodku jyz jest super
W środku tak ;) Aczkolwiek do WC na końcu korytarza mam zastrzeżenia ;P :D Jak nas tu podczytuje jakiś szpieg z GynC to proszę o zwrócenie na to uwagi ;D ;D ;D
 
reklama
Hej, ja chyba jestem jakaś dziwna albo mam inna psychikę, ale mi w ogóle nie przeszkadza kontakt z dzieciakami i z ciężarnymi. Uwielbiam dzieciaki w rodzinie jak uwielbiałam.
Każda z nas przżywa to inaczej. ;(
Mam tak samo. Jak Sasiadka mnie prosi o zajęcie się młodymi bo zebranie czy coś to mówię ze jasne ze mam czas a potem szybciutko przekładam klienta na inny termin bo dla mnie popołudnie z dziećmi to rarytas ::p
No ale nie mam i nie miałam żadnych irytujących ciężarówek wśród najbliższych. Znaczy takich co marudzą ze nie ten miesiąc jak u Kurci. I w ogóle chyba mało mam styczności z nietaktownymi ludźmi, chyba poukrywałem wszystkie takie kontakty dawno temu wiec mi łatwiej.
 
Ja jestem na razie na początku drogi, ale może jeśli przejdę tyle co Ty to mi się też zacznie ulewac i zacznie mnie to wszystko drażnić.
Moja mama mnie tak pociesza, że nie będę miała dzieci na jesieni tylko na wiosnę. Pewnie jakbym poroniła na wiosnę mówiłaby na odwrót. ;))
Kochana wiesz ze coś się zadziało i to daje nadzieje ze następnym razem będzie lepiej. I prawidłowo
 
A czy przed wizytą u doktora P. robiłaś jakieś badania? Jakie wyniki mu pokazywałas?
Miałam wcześniejsze już badania takie które są potrzebne do in vitro. Badania tarczycy Tsh Ft3 Ft4 ,Anty Tg ,Anty Tpo,Wit D 3, Prolaktyna , wirusowe ,cytologia . Wszystkie wyniki męża tu dokładnie o jakość nasienia . Kariotypy , test Dna , Amh. Najbardziej uwagę zwrócił na testy Dna i wyniki męża oraz tarczycowe . Żadnych immunologicznych nie miałam wcześniej.
 
W środku tak ;) Aczkolwiek do WC na końcu korytarza mam zastrzeżenia ;P :D Jak nas tu podczytuje jakiś szpieg z GynC to proszę o zwrócenie na to uwagi ;D ;D ;D
No tam faktycznie czasem jest syf. Babo js raz bylam na wizycie i w wc w gabinecie sie swiatlo spalilo i co? Jak sie ubieralam to se majtki na lewo ubralam:laugh2:
Pozdrowienia dla pana ktory nas podczytuje i potem wysmiewa czy krytykuje:-p
 
Hej. Jestem po USG serduszkowym❤❤ według kalendarza jestem w 6 tyg i 6 dniu ciąży transfer 20 marzec 5 dniowej blastki więc liczył od 2 marca. Zaś na usg wychodzi że jest to 6 tydz i 4 dzień. Jest różnica 2 dni. Powiedział że jest to w granicy błędu ale musi nam o tym powiedzieć. I tym mnie bardzo zmartwil. Czy po prostu sobie coś wmawiam. Serduszko bije ok 130 uderzeń. Dzidzia ma 0.72 cm czy to nie za mało? I co na tym zdjeciu znaczy GA 20.9 % Cudzie trwaj ❤
No coś ty. Wcześnie jest a serduszko. Ile i to najważniejsze. Dwa dni? Daj spokoj, przecież już na etapie zarodkow widać ze jedne są szybsze inne wolniejsze, jedne bety wychodzą dwa razy większe od drugich w tym samym dniu.

Gratuluję, oby szybciutko czas mijał do prenatalnych
 
No tam faktycznie czasem jest syf. Babo js raz bylam na wizycie i w wc w gabinecie sie swiatlo spalilo i co? Jak sie ubieralam to se majtki na lewo ubralam:laugh2:
Pozdrowienia dla pana ktory nas podczytuje i potem wysmiewa czy krytykuje:-p
Haha na lewo :D Dobrze, że nie na głowę :p
Wiesz i tak fajnie, że toalety są osobno. Bo jak chodzę do mojej gin poza kliniką to przedpotopowy gabinet i trza się przy niej przebierać ;D
 
Haha na lewo :D Dobrze, że nie na głowę :p
Wiesz i tak fajnie, że toalety są osobno. Bo jak chodzę do mojej gin poza kliniką to przedpotopowy gabinet i trza się przy niej przebierać ;D
Tez tak mam u moje. Cale szczescie juz majtasow ostatnio nie sciagalam:)
Najlepiej jak jezdzilam na ip z plamieniami to oczywiscie tez trza sie robcierac przy lekarzu ale to to kij. Jak legalam na samolot to widzialam swoje odbicie w lampie czy co to tam jest:laugh2: zawsze w tedy sprawdzałam czy trawnik dokladnie wykoszony:laugh2:
Znow pozdrawiam kolege:laugh2:
 
Hej. Jestem po USG serduszkowym❤❤ według kalendarza jestem w 6 tyg i 6 dniu ciąży transfer 20 marzec 5 dniowej blastki więc liczył od 2 marca. Zaś na usg wychodzi że jest to 6 tydz i 4 dzień. Jest różnica 2 dni. Powiedział że jest to w granicy błędu ale musi nam o tym powiedzieć. I tym mnie bardzo zmartwil. Czy po prostu sobie coś wmawiam. Serduszko bije ok 130 uderzeń. Dzidzia ma 0.72 cm czy to nie za mało? I co na tym zdjeciu znaczy GA 20.9 % Cudzie trwaj ❤

Te pojedyncze dni różnicy między OM a USG chyba każdej z nas się zdarzają więc niczym się nie przejmuj :)
 
reklama
To nasz doktorek się mega zdziwił jak ja właziłam na samolot a mój mąż wstał z krzesełka przy biurku i poszedł za tą papierową zasłonkę. No ja nie wiem! mi nie przeszkadza, że jest w gabinecie mąż, ale żeby od razu miał kino w takiej sytuacji ;D
 
Do góry