reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam 34 lata będę grzecznie słuchała zaleceń lekarza. Wierzę że tu gdzieś tkwi przyczyna niepowodzeń . U nas jest też problem że mamy zawsze biedne te zarodki są w 3 dobie 8 i 7 i 6 ale oznaczone B . I żadne nie przetrwały do 5 doby to coś jest nie tak ufam że teraz będzie już tylko lepiej. Czyli @misis188 Tobie udali się po leczeniu immunologii? W czym tkwil problem ? Ja chce żeby wyszło coś nie tak bo bynajmniej wiem gdzie leży przyczyna i jak ja leczyć.

A czy przed wizytą u doktora P. robiłaś jakieś badania? Jakie wyniki mu pokazywałas?
 
Kochana on do mnie dzwonil z recepcji. Jesli masz regularne owu i jestes pewna ze badanie bedzie po owu to raczej mozesz zrobic w 17dc :)
Witajcie kochane . Byłam wczoraj pierwszy raz u Pasnika . Moje wrażenie facet normalny spokojny . Odpowiedziałam mu całą historię i zlecił Ana i ... ajj zapomniałam Apa? Jest coś takiego ? Pobrali mi krew od razu bo dc nie ma znaczenia . A między 18 a 22 dc mam zrobić test IMK tylko zrobię już tu na miejscu . Ogólnie stwierdził że trzeba sprawdzić immunologie i wdrożyć leczenie ale bez wyników nic więcej powiedzieć nie może . Ja się nie znam na tych sprawach ...to zawiły temat. Ze organizm może odrzucać zarodek traktować jako ciało obce itd . Zobaczymy jak wyniki . Tylko dziwi mnie że zlecił mi tylko 3 badania mam pytanie test IMK kazał zrobić między 18 a 22 dc tylko że 18 dc już wyjeżdżam i nie będzie mnie Pl czy mogę zrobić 17 dc? Ehh jeśli ktoś ma tel do Pasnika @dzoasia ? Bardzo proszę o podanie zadzwonię i zapytam
 
Po pierwsze zmienilam trzeci raz klinike i z zarodkow w trzeciej.dobie glownie 6c, czasem 6b czy 8b raz w nowej klinice zarodki w trzeciej dobie byly 8a i 10a. We wczesniejszych klinikach 1 procedura = 1 transfer, pozostale zarodki przestawaly sie rozwijać. W ostatniej klinice 2 procedury, w pierwszej 3 transfery ale immunologicznie w 100% bylam przygotowana tylko do.ostatniego, druga procedura, transfer 2 zarodkow w drugiej dobie i jest Hubcio, 2 blastki i chyba 5 zarodkow 8a zamrozonych w 3 dobie. Pisze to dlatego ze lekarz, znajac wczesniejsze efekty zastanawial sie czy jest sens sie stymulowac skoro te zarodki takie zle(ten sam lekarz prowadził mnie przy 3 procedurze ale w innej klinice) i widac ze bylo warto. A w immunologii mialam za malo przeciwcial nlokujacych allo mlr i troche za wysokie NK i u mnie z leczenia byly szczepienia i 2 wlewy z intralipidu przed transferem, jeden powinien byc 2 tygodnie przed a byl tydzien przed a drugi powinien byc w dzien transferu ale mialam go podany dzien wczesniej bo w dniu transferu mialam atosiban
A jeśli mogę chciałabym zapytać w której klinice Ci się udało i jakiego lekarza polecasz ? Leczylas się może w klinikach w Warszawie ?
 
@dżoasia spoko wymyślimy "mu" jakąś ksywę ;D ;D czekamy na wrażenia.
@misis188 pochwal się lampą:)
Tylko jeszcze jest nie skonczona. To byla na prawde brzydka ciemna lampa z okropnyni szklanymi kloszami. Jakieś pol roku temu kupilam na próbę farby Annie Sloan czy jakos tak bo chcialam.sprobowac przemalowac szafke nocną ale jakos to nie doszlo do skutku. Ta farba nie jest biala tylko taka kremowa a jeszcze od malowania zafarbila sie troche od bejcy ktora byla na lampie bo tego nie szlifowalam ale efekt mi.sie podoba. Te gwinty na zarowki pomaluje na czarno tylko musze farbe kupic, nie bede miec kloszy tylko zwykle zarowki takie plomyki. Jak bedzie gotowa i bedzie wisiec w pokoju to wam pokaze. Jeszcze musze ja zawoskowac
 

Załączniki

  • 201804191110561000.jpg
    201804191110561000.jpg
    984,1 KB · Wyświetleń: 115
reklama
Mojego męża brata ciotecznego żona jest w drugiej ciąży, maleństwo urodzi się w czerwcu. Już teraz jej unikam i nie wiem co będzie jak będzie trzeba odwiedzić ich po porodzie. To przykre, że przez ciąże czy małe dzieci unikamy kontaktów w osobami z którymi wcześniej lubiliśmy spędzać czas. Ale co zrobię jak mnie teraz te wizyty bolą.
Ciężko jest patrzeć na takie maleństwo jak się pragnie własnego a się nie może go mieć .ja z mojego brata córka mam lepszy kontakt ale ona ma już dwa latka i od melenkosci z nia byłam ( wtedy jeszcze nie wiedziałam ze nie mogę ) lubię się z nia wygłupiać ale bratowa bardzo nie cieszy widok naszej dobrej relacji z mała . Z kolei ta młodsza ( ma miesiąc ) tak jakby dla mnie nie istnieje . Nie wiem co siedzi w naszej psychice dlaczego tak reagujemy ... zawsze myslalam ze jak nie można mieć swoich to obce tymbardziej cieszą ale jednak nie
 
Do góry