reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję! Zdacydowałam się na razie na P.-A. Zobaczymy jutro czy nam będzie odpowiadać. W weekend spadłam z konia i mam tak tyłek potłuczony,że na samą myśl o podróży w pozycji siedzącej do Kato mi słabo. Mam nadzieję,że to mimo wszystko na szczęście :rofl2:
Oj na pewno. Tylko ona zabiegow nie robi z tego co.kojarzę, jedynie inseminacje
 
reklama
Tak.w tym. To moze juz cytokiny tu robia teraz bo jak ponad rok temu bylam na wizycie to mi to tam kazal zrobic.
Ja mysle ze kolezanka pozna jutro naszego doktorka tylko Ci:)
Haha ciiicho sza ;P
Tzn cytokiny zrobie w synevo. Bo w prokocimiu sie skonczyl jakis program tych cytokin i w maju lub czerwcu moze ruszy. Ale szybciej zrobie w synevo. A w gynC wiadomo ze cytokiny tez robia ale drozej niz tu w Krk.
 
Haha ciiicho sza ;P
Tzn cytokiny zrobie w synevo. Bo w prokocimiu sie skonczyl jakis program tych cytokin i w maju lub czerwcu moze ruszy. Ale szybciej zrobie w synevo. A w gynC wiadomo ze cytokiny tez robia ale drozej niz tu w Krk.
A patrz kochana jak ten.czas zapinkala-niedawno martwilas sie ze tyle jeszcze do badan a juz za tydzien bedziesz upuszczac krew:)
 
Taki nudny widok z okna bedzie mial moj Hubcio:)
 

Załączniki

  • 201804182318041000.jpg
    201804182318041000.jpg
    610,2 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Do góry