reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@jasani ✊✊ za wizyte ! Cudownycj widoków ❤
@ona232 ✊✊ za przyrost ! Bierz na cito , czekamy! ❤
@Kamillos ✊✊ za malucha! Uslyszysz najpiękniejszy dźwięk świata ! ❤
@Vorreiavereunbimbo @dżoasia dziewczyny ✊✊ za wizyty! Mamy nadzieję , że zrobia na Was dobre wrażenie i beda to te kliniki które spełnią Wasze marzenia :* ❤❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* :)
 
@anett96 od stycznia. Jedno podejscie punkcja i pusty pecherzyk. To bylo na naturalnym cyklu. Teraz ma byc delikatna stymulacja i podejscie 2 a jak nie wyjdzie to on sugeruje invitro z kd. Wg niego obraz na usg mowi jasno, ze jajka kiepkie.
 
ehh... ogólnie rzecz biorąc tej mam serdecznie dość. Wszyscy lekarze tu to jedna i ta sama mafia/rodzina itp. Burdel na kółkach. Po poronieniu poszłam na wizytę żeby ustalić jakiś plan działania na kolejne podejście a dr mi gratulował ciąży... (w systemie nie miał nawet pół zdania notatki, że byłam u niego z krwotokiem, ani że wystawiał skierowanie na łyżeczkowanie).
Ja pierdziele to faktycznie lepiej z tamtąd uciekać .. js tez myśle żeby iść gdzieś do innej na konsultacje , jestem ciekawa co mi powiedzą . Mam 40 km od domu invicte i chyba ja odwiedzę z ciekawości . Pewnie wiele nie wymyśla ale chce usłyszeć zdanie kogoś innego .
 
@jasani ✊✊ za wizyte ! Cudownycj widoków ❤
@ona232 ✊✊ za przyrost ! Bierz na cito , czekamy! ❤
@Kamillos ✊✊ za malucha! Uslyszysz najpiękniejszy dźwięk świata ! ❤
@Vorreiavereunbimbo @dżoasia dziewczyny ✊✊ za wizyty! Mamy nadzieję , że zrobia na Was dobre wrażenie i beda to te kliniki które spełnią Wasze marzenia :* ❤❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* :)
Przylaczam sie do zyczen✊✊✊
Milego dnia kochane:)
@dżoasia mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z wizyty tylko pamietaj ze on jesr malomownym dr ale Ty gadula więc ok:laugh2:
Ja dzis bede konczyc malowac "nowa" stara lampę do sypialni:)
 
reklama
Kurcia to walnij przynajmniej te cytokiny w synevo - tam sie przecież nie musisz umawiać. Jedziesz do labo, siadasz na fotel i pyk - upuszczasz :)
A to tak tak. W poniedzialek pojde. Teraz mnie troche gardlo drapie to jeszcze podlecze przez weekend.
Taki nudny widok z okna bedzie mial moj Hubcio:)
Jeju gdzie Ty mieszkasz? Na chorwacji? ;)
 
Do góry