reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mój mąż tez po cichutku liczył chyba na chłopca, ale teraz ogląda na youtube filmiki jak się plecie warkocze [emoji23]
I mój też liczył na chlopca... Bo nazwisko bo to bo tamto... A teraz ma takie relacje z córką, że mama się nie liczy jest tylko tata dosłownie do wszystkiego, uwielbiam patrzeć na tą ich bezgranicznia miłość [emoji173]
 
Kochane, pisałam tutaj kilka dni temu załamana, że wszystkie zarodeczki nam po 3 dobie stanęły i że ten 8A, który mi transferowano pewnie też nie ma szans. Wczoraj obudził mnie wielki ból macicy i cały dzień bolały jajniki, po bólu porannym zrobiłam test i coś tam było, ale to nawet nie był cień, a dzisiaj mam już wyraźniejszą kreseczkę na takim samym teście. Dziś dopiero 7 dpt 3 dniowego zarodka, ale chyba coś zaskoczyło :) Jutro beta w klinice. Bardzo wam dziękuje za wsparcie jakie wtedy otrzymałam, będę się jeszcze odzywać :)
 
Kochane, pisałam tutaj kilka dni temu załamana, że wszystkie zarodeczki nam po 3 dobie stanęły i że ten 8A, który mi transferowano pewnie też nie ma szans. Wczoraj obudził mnie wielki ból macicy i cały dzień bolały jajniki, po bólu porannym zrobiłam test i coś tam było, ale to nawet nie był cień, a dzisiaj mam już wyraźniejszą kreseczkę na takim samym teście. Dziś dopiero 7 dpt 3 dniowego zarodka, ale chyba coś zaskoczyło :) Jutro beta w klinice. Bardzo wam dziękuje za wsparcie jakie wtedy otrzymałam, będę się jeszcze odzywać :)
Trzymam kciuki za bete! [emoji5]
 
Na temat farbowania czy bankomatu? [emoji6] [emoji12] super ze dzialasz [emoji5]
@dżoasia @chlopkers - co do farbowania - postanowiłam wrócić do naturalnych , a że ombre i sombre na włosach modne to chodzę szara myszka bo taki mam naturalny - hyymmm co do bankomatu fakt byłam tam - ale się spóźniłam jak dobiegałam pod niego to widziałam tłum ucieekaajacych mamusiek z wozkami:laugh2: wiec tak myślę , że to nasze , ktorym się udalo :rofl: :p - przyznać sie ktora tam była ;)
 
reklama
Hejka a ja po nocce wizyta na 16:20 w Białym zobaczymy jaki ma plan lekarz na mnie i co robimy dalej zaraz spadam spać do 13 ledwo żywa jestem Ale koniec już nocek jutro na rano chociaż wolałabym popołudnie to bym się wyspała hehe ;) powodzenia dzisiaj i miłego dnia wam życzę
 
Do góry