reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia @misis188 a na jakie podniesione wartosci zalecaja szczepienia? Bo na nk intralipid i encorton tak?
Ja za tydzien mam badania immuno wiec chcialam byc przygotowana merytorycznie [emoji14]
Kochana mnie do szczepien pierwsze kierował Sydor na podstawie allo mlrow. Cytokiny robilam.dopiero w Łodzi przy doszczepieniu przed crio bo tu nie robia. Co do encortonu to juz nie pamiętam kiedy sie go bierze, ja mialam zabroniony przez wszystkich immunologow. Ns NK mialam 2 wlewy z intralipidy przed transferem i potem trzeci dwa tygodnie po becie
 
Gosia321 smutne a dwa brak empatii. Brak empatii jest bardzo smutny. Ta historia mnie wzruszyla w jakims sensie odnosze ja do siebie i mojej siostry.

@dżoasia po wizycie decyzja. Wizyta akurat nie u niego bo targi mam w przyszlym tygodniu i musze byc w Poznaniu. Ide wiec na monitoring a potem on dobierze leki. Trzymam kciuki za szczepienia
 
Ostatnia edycja:
Boję się już wierzyć że może zdarzyć się jedz taki cud ... Ale dobrze wiemy że nadzieja umiera ostatnia ..


Cieszę się bardzo z tego malucha .. Już jest całym moim światem
Ale oprócz wielkiego szczęścia poczułam jednocześnie wielka pustkę ..
Chyba za bardzo sobie wkręciłam ( i to poniekąd z Wasza pomocą :D) że przy takiej becie mogą być bliźniaki
Gratuluje ci z całego serca :*
 
Powodzenia jutro!!!! Idziesz do dr G?

@dżoasia @misis188 to ja robie i allomlr i cytokiny. A to allo to nie jest tak ze wyjdzie 0 jesli sie nie bylo nigdy w ciazy? Czy to o jakies innym badaniu bylo i juz myle...
Dziękuję! Zdacydowałam się na razie na P.-A. Zobaczymy jutro czy nam będzie odpowiadać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry