reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@gosia321 dziękuję bardzo za odzew, heparyne brałam profilaktycznie, encortonu brałam 20 mg ale zbił mi nk tylko do 21 % i przy tym rozwalił cykle na pare miesięcy, też myślałam o wlewach z intralipidu tylko nie mogę nikogo znaleźć kto mi to poda w Bydgoszczy albo w okolicy. No ok mam w bydgoszczy inwicte ale tam wlew kosztuje 700 zł. Myślisz że mogłabym polegać tylko na zleceniach Paśńika, bez kontroli u ginekologa? Nikt w mojej okolicy nie zna się na tych wlewach ani acofilu, o którym też myślałam.

Dlatego prosiłam aby może ktoś z Was polecił mi kogoś bliżej niż Łódź bo wiadomo wlew 4 godz. Szukam szukam i nie mogę znaleźć ;(
Kochana jeski masz zalecenia i recepty na intralipid to musisz poszukac w swojej miejscowosci kliniki ktora poda ci wlew za grosze lub przyjedzie do domu i podlaczy kroplowke. Mozna tez poszukac prywatnie pielegniarki ktora poda ci to w domu. Skoro u mnie w Olsztynie w dziurze zabitej dechami kumpela znalazlataka klinike to ty w Bydgoszczy tez znajdziesz
 
reklama
Dziewczyny wiem że to nie realne ale od kilku miesięcy się zdrowo odżywiamy i suplementujemy jakoś tak licze w tym miesiącu na naturalsa [emoji23][emoji23][emoji23] stara a głupia. Będzie kolejne rozczarowanie w poniedziałek [emoji12] mój popatrzył jak na idiotke jak powiedziałam na co czekam [emoji23]
Spoko, ja tez caly czas mam nadzieje, ze hajsik zamiast na kolejna procedure przeznacze na wyprawke :p jakbym sie jeszcze po 7,5 latach nie nauczya, ze naturals w moim przypadku to jakas abstrakcja...
 
reklama
Do góry