reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Usunął więc chyba nie ma co roztrząsać tematu. Mój 85 [emoji23] ale nawet nie wie na jakim forum jestem
A moj nas czasem czyta i smieje sie razem ze mna. Jest nawet zadowolony, ze mam tu wsparcie i nie wyje co miesiac jak przychodzi @. Nie wiem co temu panu nie pasi, ale nie zapraszamy niezainteresowanych do czytania;) a ze to forum, to kazdy ma prawo pisac co mu lezy na watrobie. W granicach rozsadku oczywiscie.
 
reklama
Chwilę mnie nie ma a tu wpada jakiś facet i robi awanture usuwa i znika a ja nie wiem o co chodzi i może najfajniejsze wpisy straciłam :(
Tylko @Strawberry_90 zdążyła przeczytać... ale nie ma co...
Mój to tylko czasami się patrzy na mnie jak na idiotkę, bo wszędzie chodzę z telefonem, abym nie musiała później tydzień Was nadrabiać :p
 
reklama
Do góry