reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem wiem. Tak wczoraj tylko doła złapałam. Ale dziś już korona na miejscu. Będę robić napoje z kurkumy bo podobno super działa na endomendę więc walczę.
:*



Jeny może wreszcie się jutro wyśpię!



Dokładnie. Normalnie nie mogę tej herbaty!
W ogóle ostatnio cały czas zapominam pić tych ustrojstw... Byłam przeziębiona więc piłam polopirynę i inne proszki, a że ja od dziecka wrażliwa na takie rozpuszczalne dziadostwa to chyba miałam dość.
Wracam do tego od jutra
Mi jak dotad tylko raz umknela wieczorna dawka "pysznych" ziolek. Na rano juz wyrobiam sobie nawyk, ze wstaje, wlaczam czajnik i w tym czasie przygotowuje sniadanie i "deser" tabletkowy. Potem wracam jeszcze na chwile do lozka (jakis czas temu z kawa, a teraz mocno ograniczam do 1 dziennie wiec z herbata z rooibosa) i czytam forum:D wieczor (w nocy) jak wracam po pracy to pierwsze co wlaczam czajnik i robie herbate, a dopiero potem sciagam buty :D wracaj do lykania, wracaj bo czas leci ;)
 
Kochane, od jutra wracam do pracy i sprobuje wrocic do normalnego zycia. Czuje ze tym razem bedzie to trudniejsze niz wczesniej. Pielegniarka kazala zglosic sie do nich nie w tym cyklu co teraz sie rozpocznie, ale w nastepnym, pewnie beda chcieli rozpoczac wtedy kolejna stymulacje. Sprobuje jeszcze w poniedzialek zadzwonic i wywalczyc moze jakies dodatkowe badania, w czasie pomiedzy, moze jakiegos niemieckiego immunologa.
Wiem ze w codziennym "normalnym" zyciu nie dam rady was na bieżąco czytac, ale mam zamiar w miare mozliwosci was podczytywać. Zycze Wam abyscie w niedlugim czasie Wszystkie mogly trzymac w ramionach swą miłość. I aby te miłości i w brzuszkach i po wydostaniu sie z nich byly zdrowe. Powodzenia, badzcie silne.
 
Dziewczyny, muszę się pochwalić
Jest jeden plus naszego męczenia się przy stymulacji i innych lekach hormonalnych - mój biust urósł z marnej miseczki B do D :-D
Kuzwa cieszcie sie dziewczyny, bo ja "na co dzien" mam E... a przy lekach F... (chociaz nie wiem o co kaman z tymi rozmiarami bo kol z pracy zamawia na contri i bierze rozmiary DD a ma wieksze cyce ode mnie... ja mam sprawdzone cyckonosze z triumpha, wiec wole zabulic ale za to nosi sie elegancko i cyce czuja, ze zyja:p)
 
reklama
@Tysiek777 @Koko8 przykro mi dziewczyny! A leki dla pewnej pewnosci moze bierzcie do 12dpt i potestujcie cos jeszcze? Ja 8dpt tez.mialam zerowa.bete ale.jeszcze te 4dni sie przemeczylam. Cudu nie bylo ale tu jakis czas temu dziewczyny pisaly o jakichs cudownych blizniakach z poznego zagniezdzenia, wiec moze nie w nadziei ale choc dla spokoju sumienia pobierzcie te leki...

To jak? Po lodziku/czekoladzie na poprawe humoru? :)
 
Do góry