reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale czego ? Ze sobie zaszkodzisz? Ja sobiecpowiedzialam zecjak sie kolejny raz uda to bede sie cieszyc kazdym dniem ciazy.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem wiem tylko pakować się do ludzi dobrze że chociaż autem podjade biorę bułki i wychodzę:)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asia patrząc oczami męża to bardziej ze mnie sadystka. Grunt że działałam skutecznie

Witaj
Tak jak @dżoasia już Ci napisała u nas wyglądało to bardzo podobnie.
Ogólnie od początku lekarze sugerowali dawce. Nasza determinacja i upór dała efekt w postaci środowej pozytywnej bety.
Mąż jest po 3 pełnych biopsjach
Z 1 nie udało się uzyskać ani jednego plemnika do zapłodnienia
2 po 3 miesiącach suplementacji dała nam 30 szt plemników niestety nie wskazywały ruchu postepowego. Z zapłodnionych 6 komórek 3 zaczęły się dzielić następnie 2 zatrzymały się w rozwoju i miałam transfer jednej wczesnej blastocysty - niestety beta zerowa
Kolejna procedura od nowa i kolejne miesiące suplementacji męża
Pobrali już dużo więcej plemników które po dodaniu pozywki wykazały minimalny ruch postepowy
Zapłodniły się wszystkiego 6 komórek. Mieliśmy trzy 3dniowe 8 A i trzy piękne blastocysty.
Mam nadzieję że że teraz właśnie dwa maluchy 3dniowe zostaną ze mną do grudnia. Jutro mam kolejną bete i zobaczymy jak się sprawy mają
Życzę Wam dużo wytrwałości i cierpliwości ale jak widać warto

Jejku to ja się martwiłam ze przy imsi wydobyli tylko 5 mln dobrych plemników i ze przez to nic nie wyszło. Jednak cenny jest ten jeden jedyny :)
Możesz napisać jakie to były suplementy? Pewnie już sto razy pisałaś, ja dopiero teraz zaczęłam robić screeny z forum :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja też się dołącze i będę szpiegiem;dam cynka co do bankomatu(co byśmy na darmo go nie dźwigały:ninja2::ninja2::ninja2: musi być pełny:D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
To ja też się dołącze i będę szpiegiem;dam cynka co do bankomatu(co byśmy na darmo go nie dźwigały:ninja2::ninja2::ninja2: musi być pełny:D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[/QUOTE]
O tototo! Bo jak się narobimy, nakombinujemy, nadźwigamy i potem się okaże, że tam 20zł to chyba padne :D to już lepiej na tego ksiedza po kolędzie napaść :D
 
Na pewno nas nikt nie zauwazy. Ahh ale dobre w tych planach jestesmy. Jestem z nas taka dumna...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Ej jak chcecie dam Wam numer do pewnej miłej Pani . Dziś sama do mnie dzwoniła[emoji23] . Całe 50 tys proponowała a ja głupia podziękowałam [emoji20]. Kurde trzeba było brać a nie teraz z przyczepą będę się targać po Krakowie czy warszawie żeby bankomat ukraść [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O tototo! Bo jak się narobimy, nakombinujemy, nadźwigamy i potem się okaże, że tam 20zł to chyba padne :D to już lepiej na tego ksiedza po kolędzie napaść :D[/QUOTE]
Ale na kolędę trzeba się teraz naczekać. Ciężkie to życie. ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry