reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witamy Cię @Koko8 .... na forum były już róże cuda... a wydaje mi się ze klasa, jaką dostają zarodki, nie jest najistotniejszą kwestią. Tylko czy zarodek jest silny i zdrowy a TY go nie odrzucasz.
Życzymy powodzenia i 3 mamy mocno kciuki za powodzenie tego podejścia :)
Dziękuję bardzo słowa otuchy zawsze są potrz
Ja, ze przed cala procedura to wzielam caly zestaw, ale jest tam preparat ferti formula oil ktory na wspomagac zagniezdzenie zarodka to moze ten kup:)
Witamy Cię @Koko8 .... na forum były już róże cuda... a wydaje mi się ze klasa, jaką dostają zarodki, nie jest najistotniejszą kwestią. Tylko czy zarodek jest silny i zdrowy a TY go nie odrzucasz.
Życzymy powodzenia i 3 mamy mocno kciuki za powodzenie tego podejścia :)

Dziękuję miło jest usłyszeć słowa otuchy gdy czasem już wiary brakuje
 
reklama
4d7cb7d1e90c5514c912c0fe51bde986.jpg


Ladies - a to ktoś łykał? Wlasnie przeczytałam, ze to dobre dla PCO?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja, uregulował mi fajnie cykle ale nic poza tym.
 
Cześć dziewczyny ...jestem tutaj pierwszy raz ...chcialabym sie dowiedzieć o waszych historiach związanych z procedurą in vitro . Przeszłam już 5 pełnych transferów zarodki klasy b nigdy nie bylo blastocyst teraz jestem 5 dzień transferu 6b i 8b . Chyba chciałabym usłyszeć że i z gorszymi zarodkami ciąże się pojawiały
Witamy u nas :) Powiesz coś więcej o sobie? Jaki u was problem? Gdzie się leczycie? Kiedy betka? :D
 
Dziewczyny mam wyniki badan od Pasnika.
1523017315-a216d7e90a4e8c28-aaaaaa.jpeg


@annemaria
Pomozesz? Albo inna Laseczka ktora sie zna

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@panik mi tez to smierdzi immunologia. Masz podovnie jak ja. 2 straty 2 zerowe bety... wiec udalam sie do Pasnika do Lodzi i chyba jest przyczyna poronien..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Anett96 a ile czasu Ci się zeszło z tymi badaniami u niego i jak to w ogóle wyglada jak już znajdzie się prawdopodobna przyczyna- są jakieś wlewy, zastrzyki czy coś? Ile czasu to się bierze i po jakim czasie można znów próbować starać się być w ciąży?
 
@Kurcia wlasnie zapodalam pierwsza dawke sluzu slimaka - myslalam, ze to bedzie jakis glut, ale na szczescie nieeee ;) tyle, ze obrzydliwie slodkie fleeeee!!! Chyba bede wciskac soku z cytryny, bo inaczej po kilku dniach nabawie sie takiego obrzydzenia ze mi to przez gardlo nie przejdzie!
Haha :D dla mnie ma taki dziwny posmak. Najpierw wali taka slodycza, a potem na plan wjezdza ten dziwny posmak slimakowy. Fuj fuj :[emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju mam nadzieje ze nie bede beznadziejnym przypadkiem dr G. Tylko ze druga procedura bedzie sukcesem.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha :D dla mnie ma taki dziwny posmak. Najpierw wali taka slodycza, a potem na plan wjezdza ten dziwny posmak slimakowy. Fuj fuj :[emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kuźwa na opakowaniu jest napisane, żeby to rozpuszczać w ciepłej wodzie... bleeeeeeeeeeee
ale z cytryną i lodem to w sumie może niegłupio smakować :D jeszcze jakiejś mięty i rumu do tego, to będzie jak mojito pomarańczowe :D
 
reklama
Do góry