reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja stosuje fertilova dwa razy dziennie, rozpuszcza się w wodzie i ma bardzo słodki smak. Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi hormonalnej i zawiera kwas foliowy. 30 saszetek kosztuje 80zl więc trochę drogo :oo:
 
reklama
4d7cb7d1e90c5514c912c0fe51bde986.jpg


Ladies - a to ktoś łykał? Wlasnie przeczytałam, ze to dobre dla PCO?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ...jestem tutaj pierwszy raz ...chcialabym sie dowiedzieć o waszych historiach związanych z procedurą in vitro . Przeszłam już 5 pełnych transferów zarodki klasy b nigdy nie bylo blastocyst teraz jestem 5 dzień transferu 6b i 8b . Chyba chciałabym usłyszeć że i z gorszymi zarodkami ciąże się pojawiały
 
Ach ok. :) A ta fertinea, to na co?
Niedługo transfer, może powinnam się czymś nafaszerować. ;)

Ja tak trochę z innej beczki, w środę miałam histero i do dzisiaj trochę krwawię, czy to normalne?
Czuję się dobrze, tylko to krwawienie takie małe.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja krwawiłam chwilkę tylko po zabiegu ale to na prawdę nie wiele... za to teraz nie mogę się doczekać @ która nie chce przyjść...
 
Cześć dziewczyny ...jestem tutaj pierwszy raz ...chcialabym sie dowiedzieć o waszych historiach związanych z procedurą in vitro . Przeszłam już 5 pełnych transferów zarodki klasy b nigdy nie bylo blastocyst teraz jestem 5 dzień transferu 6b i 8b . Chyba chciałabym usłyszeć że i z gorszymi zarodkami ciąże się pojawiały
Witamy Cię @Koko8 .... na forum były już róże cuda... a wydaje mi się ze klasa, jaką dostają zarodki, nie jest najistotniejszą kwestią. Tylko czy zarodek jest silny i zdrowy a TY go nie odrzucasz.
Życzymy powodzenia i 3 mamy mocno kciuki za powodzenie tego podejścia :)
 
Ach ok. :) A ta fertinea, to na co?
Niedługo transfer, może powinnam się czymś nafaszerować. ;)

Ja tak trochę z innej beczki, w środę miałam histero i do dzisiaj trochę krwawię, czy to normalne?
Czuję się dobrze, tylko to krwawienie takie małe.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja, ze przed cala procedura to wzielam caly zestaw, ale jest tam preparat ferti formula oil ktory na wspomagac zagniezdzenie zarodka to moze ten kup:)
 
reklama
***** jakie to jest ciężkie jak to boli jak ta druga strata boli Lekarz powiedział ze małe szanse są aby wzrosło ale mam jeszcze powtórzyć w poniedziałek krew i zobaczyć jaki będzie wynik i jak będzie spadkowe to odstawić leki i na wizytę po @ pytałam się go co dalej robimy mówię że o tym porozmawiamy na wizycie wiem jedno ze ja bez dodatkowych badań nie podejdę aby zaraz znowu stracić cis jest nie tak z ta moja macica w chuja sobie ze mna leci dziwne to jest coś sie rozkręca i za dwa dni spada teraz trzeba znaleźć przyczynę dlaczego tak sie dzieje i dopiero wtedy podejść taki mam plan bitwa przegrana ale wojna dopiero sie rozpoczyna boli jak nie wiem ale kupiłam sobie faje i ide z siostra na spacer niech znajdzi przyczynę dlaczego ja te dzieciątka tak tracę dziękuję ze że jesteście
 
Do góry