reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia wlasnie zapodalam pierwsza dawke sluzu slimaka - myslalam, ze to bedzie jakis glut, ale na szczescie nieeee ;) tyle, ze obrzydliwie slodkie fleeeee!!! Chyba bede wciskac soku z cytryny, bo inaczej po kilku dniach nabawie sie takiego obrzydzenia ze mi to przez gardlo nie przejdzie!
To się pije? w jakim celu? [emoji4]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To się pije? w jakim celu? [emoji4]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie też nurtuje ta ślimacza historia... ;)
07c7518683a0ee7debe7d5efb1c18416.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kurcia wlasnie zapodalam pierwsza dawke sluzu slimaka - myslalam, ze to bedzie jakis glut, ale na szczescie nieeee ;) tyle, ze obrzydliwie slodkie fleeeee!!! Chyba bede wciskac soku z cytryny, bo inaczej po kilku dniach nabawie sie takiego obrzydzenia ze mi to przez gardlo nie przejdzie!

Dżoasia a może Ty przez pomyłkę glukozę wypiłaś :D
 
Haha nie, nie biegam po deszczu na.lake i nie zbieram slimakow i nie robie z.nich herbaty :D zamowilam ten zestaw z fertinea i kurcia porownala jeden preparat do sluzu slimaka :D
Ach ok. :) A ta fertinea, to na co?
Niedługo transfer, może powinnam się czymś nafaszerować. ;)

Ja tak trochę z innej beczki, w środę miałam histero i do dzisiaj trochę krwawię, czy to normalne?
Czuję się dobrze, tylko to krwawienie takie małe.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha nie, nie biegam po deszczu na.lake i nie zbieram slimakow i nie robie z.nich herbaty :D zamowilam ten zestaw z fertinea i kurcia porownala jeden preparat do sluzu slimaka :D

Wreszcie wiem po co niektórzy tu w krzakach siedzą ;))! Czatują na ślimaczki!!! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry