reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja właśnie też brałam na receptę podwyższoną dawkę. Doktor coś tam mówił o złym wchłanianiu w wyniku czegoś tam ale kurde zapomniałam, od wczoraj główkuję o co chodzi i nie wpada do głowy. ;((((
Acha i nadmiar jest wydalany z moczem i nie szkodzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana idz sobie zbadac poziom kwasu. Nadmiar sie wlasnie odklada w organizmie i moze byc toksyczny. Jesli dodatkowo masz mutacje mthfr to tym bardziej powinnas monitorowac jego poziom bo to oznacza ze jest problem z metylacja syntetycznego kwasu i trzeba dorzucic metylowany. Ja mam ta mutacje ale w lagodnej postaci hetero i sama na sobie sprawdzilam, ze same metylowane witaminy sie sa dla mnie, musze laczyc metyle z syntetykami.
A kwas foliowy w duuuuzych dawkach prawdopodobnie moze powodowac u dziecka autyzm.
Wysikac to mozna np nadmiar witaminy c.
 
reklama
Ja właśnie też brałam na receptę podwyższoną dawkę. Doktor coś tam mówił o złym wchłanianiu w wyniku czegoś tam ale kurde zapomniałam, od wczoraj główkuję o co chodzi i nie wpada do głowy. ;((((
Acha i nadmiar jest wydalany z moczem i nie szkodzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bo u mnie tez byla mozliwosc ze moze mi sie kiepsko wchlaniac i kazala mi brac femibion bo zawiera ten metylocostam. Tylko nie wien na ile bylo to konieczne a na ile marketingowe, bo u niej na polkach wlasnie femibiony staly.
 
@Tysiek777 ✊✊ za maluszka !! Mamy nadzieję, że będziesz mogła dziś przytulić swojego kropeczka ❤ :) niech zostanie z Tobą na najbliższe 9mieisiecy ✊✊
@Agonia777 ✊✊ za wizytę ! Niech to podejście zakończy się sukcesem ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* ❤

Nie mam światła więc nie mogę uzupełnić kalendarza , wifi nie współpracuje :(
Dziewczyny samych dobrych wiadomosci dzis :). @zylwia zapiszesz mnie do kalendarza na 09.04 - transfer :). Z gory bardzo dziekuje...
 
Dziewczyny obudzilam się po aplikacji lutriny pojedyncza kropla krwi świeżej na aplikatorze podbrzusze podczas aplikacji czuję jak na @ nie jest ani spuchnięte ani nabrzmiałe jakoś szczególnie a tak to praowe nic nie czuję trochę od czasu do czasu, brodawki wrażliwe odrobinę bolesne. Nabrzmiałe minimalnie piersi bolesne przy nacisku , jest całkowicie odwrotnie niż przy ostatnim transferze nie jestem senna, ani nie mam końskiego apetytu , mam dola bo przeczucie mówi mi że mogło nie wyjść.....;(((((

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom[/QU
To może być podrażnienie od aplikatora. Ja czułam się od 5 dpt jak na okres i tak się czuję do dzisiaj, testy wychodzą pozytywne i czekam dzisiaj na wynik bety. Też się marwię tymi bólami, ale dziewczyny wcześniej pisały, że je też bolało a są już w ciąży, więc trzeba mieć nadzieję ;)
 
czyli w sumie cena uwarunkowana jest między innymi nie tyle od leków co od ich dawek tak?
Tak. Moim zdaniem musisz mieć przygotowane 10 tysięcy. Procedura 6 tysięcy, ale jeszcze ewentualne mrożenie zarodków czy occytów, dojazdy, miałam wizyte 3dni pod rząd a więc hotel (do kliniki dojezdzalam 250 km) i brałam puregon, menopur 375 dawke i cetrotide na leki myślę, że poszło 2,5-3tysiące
 
reklama
Do góry