reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane dr oddzwonil i po pierwsze podchodzimy jutro bez zmian, leki bez zmian a co do tsh to od środy euthyrox nie miał czasu zadzialac po zmianie dawki z 85 na 100 i mam pozostać w kontakcie z endodokrynolog:( ale zmartwienie jest

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może w jakimś szpitalu zrobisz.
Żeby złagodzić hiperkę staraj się ograniczyć szamę przez Święta. Najlepsza dieta lekkostrawna i dużo wody. I kup sobie essenciale forte. Będzie dobrze:)

Dzieki ale niestety szpitale nie zrobia mi badan hormonalnych ze zlecenia z zewnatrz. Jestem zalamana. Po co kaza robic badania wiedzac ze bedzie problem. I co ja zrobie:( zrobi mi ta punkcje bez tego. Kurdeeee
 
@PaulinkaP

2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny i zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza
 
Kochane....wkoncu doczekalam sie dzisiejszych wynikow...:happy:
Otoz wyglada to tak:
Sroda:
Progesteron 20,60
Beta 1298,17
Dzis:
Progesteron 13,10
Beta 2670,62!!!!!
Posalyscie ze 66 powinno wzrosnac a u mnie wyglada na 100...czy to dobrze???
No i ten progesteron przez dwa dni spadl....:crazy:
Co o tym sadzicie?
Pięknie urosło :) mi to wygląda na bliźniaki :) a odnośnie prpgresteronu może musisz trochę na zewnątrz go dostarczać. Masz coś w domu ? Jak nie to idź do lekarza. Ja ostatnio miałam ponad 13 i lekarz stwierdził że tp za mało.
 
Pięknie urosło :) mi to wygląda na bliźniaki :) a odnośnie prpgresteronu może musisz trochę na zewnątrz go dostarczać. Masz coś w domu ? Jak nie to idź do lekarza. Ja ostatnio miałam ponad 13 i lekarz stwierdził że tp za mało.
Mysle ze to raczej bedzie jedno szczęście :happy: ale jak beda dwa to bedziemy podwojnie szczesliwi:-) :)
Poprzedni progesteron minsie wydawal troche niski i podbrzusze bolalo wiec dzw do prof i kazal mi brac 2razy dziennnie duphasston....biorę od wczoraj wieczora.
Ciekawe czy we wtorek zobacze serduszko❤❤❤
Zakochalam sie w moim kropku ❤❤❤
 
Dziewczynki kochane, ja z szybkim pytaniem, przepraszam że bez nadrabiania ale jestem w czarnej przedświątecznej d.... ;) czy luteinę dopochwową w dawcę 100 ( 1 tabletka) mogę zastąpić luteiną podjęzykową (2 tabletki dawka 50 każda)? Po prostu dopochwowej luteiny mi nie starczy, a muszę ten cykl tylko doprowadzić do końca, już mi się nie chce do kliniki dzwonić... dopochwowej mam na 4 dni, a ogólnie mam luteinę brać 7 dni.
Mysle ze tak:) masz tylko doprowadzic cykl do konca, wiec jakby sie zdarzylo jakies wahanie to nie ma.znaczenia:)
 
reklama
Mysle ze to raczej bedzie jedno szczęście :happy: ale jak beda dwa to bedziemy podwojnie szczesliwi:-) :)
Poprzedni progesteron minsie wydawal troche niski i podbrzusze bolalo wiec dzw do prof i kazal mi brac 2razy dziennnie duphasston....biorę od wczoraj wieczora.
Ciekawe czy we wtorek zobacze serduszko❤❤❤
Zakochalam sie w moim kropku ❤❤❤

Gratulacje, przyrost bardzo ładny :). 66% w ciągu dwóch dni to takie minimum, u Ciebie ok.100% więc naprawdę dobrze (ale mi osobiscie wygląda to na jednego Maluszka). Piękne Święta Wam się szykują :)
 
Do góry