reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny pytanie inne niż wszystkie, a bynajmniej już ostatnio :D z racji mojego leżenia zrobię samodzielnie sałatkę z mix sałatek , i chciałam dodać ser feta i mozarellą.... czy ja mogę te sery teraz jeść??
Tak jeśli są z mleka pasteryzowanego.

[emoji127]Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
reklama
@misis188 z podziękowaniami od moich maluszkow. Kotki są przepiękne, super wykonane i mega duuuze [emoji847]
8a3db4a74cd2960ff3e6316ce55850ac.jpg
dbdaa563eafa6fbe6bad10641d70cbc9.jpg


[emoji127]Piotruś i Oleńka 28.09.2017

Kocham Piotrusia i Oleńke!!! Ale cuda!!!!!
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Wrzucaj częściej fotki to może się zarazimy ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kocham Piotrusia i Oleńke!!! Ale cuda!!!!!
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Wrzucaj częściej fotki to może się zarazimy ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Haha na pewno[emoji1]

[emoji127]Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
@NadziejaJest ✊✊ za jajca!! Niech pięknie rosną i niech dadza upragnioną ciążę ! ❤
@Agatulus181 ✊✊ za Twój cud!! ❤ niech maluszek zdrowo rośnie i wszystko będzie książkowe ❤✊

@marg88 dzisiaj powtarzasz bete ? :) ✊✊✊
MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* ❤


Dziewczynki owocnego dnia dzisiaj :)
@Agatulus181 malenstwa na swoim miejscu
@NadziejaJest ladnych jajek i nie za duzo!
@marg88 @Angelad pieknych przyrostow!!
U mnie dzis piekne sloneczko :)


Dzieki Kochane jestescie:) dopiero ucze sie tego forum i nie wiem jak was oznaczac...cala ja;)
Sluchajcie jestem tak zdezorientowana ze az sie poplakalam. Bylam dzis na wizycie..u innego lekarza niz mnie prowadzi ( jego w pt nie ma) estradiol robilam rano i wyszedl 2800. No to ja szybko sobie wygooglalam ze ruszylo i bedzie dobrze.. No i wizyta sprawdzanie co tam jest... I powiem wam ze ile to wam nie powiem bo nie wiem. Jak uslyszalam ze bedzie hiperstymulacja ( raczej nie uniknione) to lzy w oczach. Duzo mam tych pecherzykow... Wszystkie nie ruszyly.. Bylo ich 50. Ale duzo. Juz chyba nie chcial mnie martwic. Punkcja we wtorek. Tak jak chcialam. Ale co najgorsze... Uwaga uwaga... W wielkanoc mam zrobic sobie estradiol i progesteron. Kur... Tam gdzie powiedzial maja zamkniete w wielkanoc.. I mam prolem. Nie wiem gdzie zrobic te badania:(:(:( to sa swieta cholera:(:(:( moze ktos z warszawy wie i cos poradzi? Zalamka:(
 
To super bo z tymi szczepieniami to różnie potem bywa. Dajesz sobie radę sama z nimi jak m w pracy, czy ciężko jest ?
Już całkiem fajnie się ogarniam. Szybko karmię, ubieram i lecimy na spacer z rana. Potem kolejne karmienie i drzemka a ja w tym czasie piore, gotuje itd

[emoji127]Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
reklama
Ja się przyznaje ze robiłam, ale lekarz powiedział że OK, byleby na punkcji czyste pazury były. No nie wytrzymałam - na punkcję zdjęłam a na transfer już byłam na kolorowo. ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja dzis dopiero mialam wizyte anstezjologiczna i sie dowiedzialam o tych paznokciach. A na swoich mam hybryde z zelem. I musze 1 paznokiec miec czysty. Moja stylistkq wyjechala na swieta wiec sama bede musiala sobie spilowac :(
 
Do góry