reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Paulinka relanium i nyny! :)
Pisalam przedtem ze mnie zawsze brzuch bolal a beta byla! Gorzej teraz bo nie boli huehue. Nie marudzmy bo nas tu wszystkie zara po dupskach wykopia:p

@tamiza @waleczna a Was boli czy nie boli?:D
Czasem coś mnie zakuje po lewej stronie... Na sto procent nie jest to jajnik
Dup* i plecy bolą od leżenia:D
A najbardziej to boli mnie głowa jak widzę co wyprawia mój mąż:-D
Nie analizuje.. I tak już teraz nic nie zrobię...
Staram się nie przeciążać ale też nie leże 24h
 
reklama
Czasem coś mnie zakuje po lewej stronie... Na sto procent nie jest to jajnik
Dup* i plecy bolą od leżenia:D
A najbardziej to boli mnie głowa jak widzę co wyprawia mój mąż:-D
Nie analizuje.. I tak już teraz nic nie zrobię...
Staram się nie przeciążać ale też nie leże 24h
I dobrze:) testowanie bez zmian w czw?:D
 
No widzisz!!!! Cieszę sie razem z Toba...mam nadzieję ze wytrwamy razem do konca :-D:-D:-D
A ja czekam jeszcze za wynikiem...po 16 pewnie dopiero bedzie:zawstydzona/y:
Widocznie miałam pozna owulacje :)jak się cieszę :) u aciebie to spodziewaj sie wyniku około 2000 już :yes:to są nasze jajeczka wielkanocne :biggrin2:
 
Hey, czy może któraś z was miała robione wlewy z Intralipid ? Chodzi mi czy może któraś wie gdzie mogę to zrobić w Wawie ?
 
reklama
Do góry