reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Widocznie miałam pozna owulacje :)jak się cieszę :) u aciebie to spodziewaj sie wyniku około 2000 już :yes:to są nasze jajeczka wielkanocne :biggrin2:
Tak jak mowisz...nie inaczej...
A masz mdlosci jakies bo ja mam juz...nawet w nocy sie budze z ssacym zoladkiem....masakra.....i bekam jak krowa..
Ale wiecz co...cieszy mnie to :-D:-D:-D
 
reklama
Gratulacje!!!jasne ze normalna :))) nie mialam bolu cycuszkow ;))dopoero po 5 mscu zaczely
1522327539-21287d18bf0b22af-aaaaaa.jpeg

A pisalam ostatnio mam nadz ze wiekszosc podzieli moja droge za mna [emoji23][emoji23][emoji23]

Super ciesze sie bardzo I angel tez mamusiu super beta !![emoji7][emoji7]nudnej ciazy wam zycze

U nas 13 tygodni do porodu uffff;))
Ciezko bo ciezko 12 mscy cora daje w kosc , rece daje w wc, zeby boczne dwa na raz , nocki co godzine Pobudka[emoji85]ale .... cuda mam [emoji4][emoji4]w grobie odpoczne


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny brzuszek [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja jestem z wrocka, ale miasto nue ma znaczenia ;) Wszędzie najlepiej załatwić sibie pigułę, która podepnie Ci kroplówkę w domu.
Ja w invimedzie płaciłam 250 zł za wlew. Sam intra kosztuje 40 zł +sól fizjologiczna 10 zł + podanie przez pielęgniarkę 50 zł. Razem 100 zł :)
Babka przyjeżdża, miesza, podpina i tyle :) Wenflon wyciągam sama po tych 3-4 godzinach :)
Tylko cholernie ciezko znalezc kogos takiego bez dyspozycji podania leku
 
reklama
Clexane jest preciwzakrzepowe , acard rozrzedza krew chyba dlatego bierze sie to w odstepach , clexane na pewno wieczorem, jest medycznie udowodnione , ze branie tego leku za dnia dziala jak placebo. Kiedys tu artykul wrzucalam[emoji173]️
Wiesz moze czy Clexane to to samo co Fraxiparine? Bo ja kurcze bralam zawsze rano [emoji53] Pytalam w klinice o to polozna i powiedziala mi, ze pora dnia jest nieistotna, wazne zeby brac co ok 24h, bo tyle dziala podawana dawka heparyny. Teraz u mnie to i tak juz nie ma znaczenia, ale moze przy crio bym przeszla na zastrzyki wieczorne

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry