reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Żadna klinika nie wzięłaby komórek do dastwa od kobiety np z pcos, endometriozom, albo innymi obciążeniami, które wpływają na jakość komórek. Jak jakaś kobieta ma nadmiar po punkcji, nie chce mrozić tylko chce oddać to też musi spełniać pewne kryteria.
Masz ci los, mowisz ze przy pcos komorki tez sa liche? Chyba wolalam tego nie wiedziec [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko, że ja uchowana na swojskim domowym jedzeniu, żadnych fast foodów u mnie na wsi nie widzieli. Jedzenie zdrowe, bez chemii. Mama nas pilnowała, nie pozwalała się obżerać. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że za dzieciaka często chorowałam i wpychali we mnie jakieś gówniane leki, po których tyłam. Z nowotworów to obie babcie miały raka jelita grubego. Ta od strony mamy się wylizała i żyje, z tym, że bez jelita grubego bo ma je wycięte (ale normalnie funkcjonuje, śmiga jak 18stka), a ta od taty miała tą stomię (czy jak to się nazywa), potem przerzuty i ją wykończyło.

No u mnie tez swojskie polskie - pierożki schabowe itd. ;)

Bardzo przykro mi ze babcie tak cierpiały. Wiem, że rak to podły stwór.

A ja w ogóle nie chorowałam i do dziś nie choruję. Mam tylko to ***** w jajnikach, tak to okaz zdrowia. Pierwszy raz w życiu antybiotyk brałam - uwaga - po punkcji.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Girls ja już po wizytu ;) Endo ładnie rośnie - 8,9mm. Od środy progesteron a transferro w poniedziałunio - tak na dobry początek tygodnia :) Tylko kuźwa jedno mnie nieopkoi! JAK JA BETE ZROBIE 6DPT??!!:szok: Nie dość że Święta to jeszcze na wiochach...:o
Super! [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173]
To zaczynamy odliczanie do poniedzialku [emoji4] i bedziemy trzymac mocno kciuki![emoji110]
A beta sie nie przejmuj, zrobisz pozniej [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
woooow taka zwierzyna mówisz i to w Wawie... suuuper.
Ja sie wychowałam na jelonkach. Lazurowa i te rejony. po drugiej stronie lazurowej pola uprawne były. pamietam ze mama kazałaisc kupic kapuste czy cos a ja z kolezanka na pole i wykopywałysmy a piniążek do kieszeni hahaha teraz blok na bloku. Kurdę Koniczyna i LAseczki z Wawy np. @Oczekiwanie2017 , ,@labelladurmiente ,@Margit2018 @walczaca o szczescie i kto tam jeszcze zorganizujmy spotkanie w Wawie! Trochę nas jednak jest! Kto jest za?:) @PaulinkaP kiedyś mówiłas ze jak coś to przyjedziesz też. Chętna? :)

Ja zawsze chętna [emoji16] Tylko mówcie kiedy!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Girls ja już po wizytu ;) Endo ładnie rośnie - 8,9mm. Od środy progesteron a transferro w poniedziałunio - tak na dobry początek tygodnia :) Tylko kuźwa jedno mnie nieopkoi! JAK JA BETE ZROBIE 6DPT??!!:szok: Nie dość że Święta to jeszcze na wiochach...:o
No i wreszcie sie doczekałaś [emoji1], będę mocno trzymać kciukasy za Was, żeby Wam się udało [emoji110]. A betę najwyżej zrobisz 2 dni później. Nie zmieni to faktu że będzie pozytywna[emoji4] [emoji7]

Sent from my VTR-L29 using Forum BabyBoom mobile app
 
Super! [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173]
To zaczynamy odliczanie do poniedzialku [emoji4] i bedziemy trzymac mocno kciuki![emoji110]
A beta sie nie przejmuj, zrobisz pozniej [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Joasia ja myślę że my nie wytrzymamy i cię na chwilę z tej wsi wypożyczymy żeby tak do cywilizacji na betę;) jejku jak ty kobitkoo wytrzymasz:rofl2: jak MY wytrzymamy:wink:
 
Hmm a moze zarodek sie podzielil i jeden sie ewakuowal stad chwilowy spadek. A jaka byla ostatnia beta ?

Co do dzielenia zarodka to lekarz powiedział że na pewno nie ale Pani w zabiegowym powiedziała że lekarz przedstawi najgorszą możliwość i będzie negował aby nie nastawiać i nie obiecywać bo łatwiej jest powiedzieć dobrą nowiną niż złą. Pani w zabiegowym też powiedziała o podzieleniu zarodka ale też o ciąży pozamacicznej.

Zobaczymy. Trzymajcie kciuki.
 
reklama
Do góry