reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Może się okazać ze żylaki uciskają nasieniowody i przez to plemniki nie mogą się wydostać . Jeśli zależy Ci na czasie to może niech mąż idzie zrobić sobie badania żeby zobaczyć czy z hormonami wszytko Ok . ( wyczytałam ze fsh , Lh, prolaktyna i testosteron były by przydatne ) nie stracisz milionów a i tak napewno się przydadzą przy następnej wizycie u lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam 29 lat a mąz 33 lata, staramy się od 17 miesięcy.
Pisałam ze mamy skierowanie na badanie hormonów tylko maz pracuje fizycznie i musi pójsc dopiero w poniedziałek by w poprzedzający dzień nie wykonywał fizycznych wysiłków :)

tez miałam taką teorię jak Ty ale lekarz stwierdził ze to nie mozliwe :( więc zaczełam w to wątpic...
 
reklama
Ja mam 29 lat a mąz 33 lata, staramy się od 17 miesięcy.
Pisałam ze mamy skierowanie na badanie hormonów tylko maz pracuje fizycznie i musi pójsc dopiero w poniedziałek by w poprzedzający dzień nie wykonywał fizycznych wysiłków :)

tez miałam taką teorię jak Ty ale lekarz stwierdził ze to nie mozliwe :( więc zaczełam w to wątpic...

Nie wiedziałam ze praca fizyczna ma jakis wpływ na hormony ale widać ze jeszcze wielu rzeczy nie wiem [emoji6]. Ciekawa jestem jak wyjdą wyniki.. daj znać . Pamiętaj lekarz tez człowiek i może się mylić .... bądź dobrej mysli


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na razie mamy dwa wyniki nasienia, zrobione USG jąder i stwierdzone znaczne duze zylaki i skierowanie na badanie krwi. Dopiero potem lekarz zdecyduje czy robic bagania genetyczne lub tez (nie pamiętam nazwy) badanie by sprawdzic czy są niedrozne nasieniowody.
Niby diagnoza jeszcze nie potwierdzona, niby jest szansa ze plemniki nie potrafią się wydostac na zewnątrz ale szczerze powiedziawszy nie wierzę ze da sie je wyprowadzic innym sposobem niz biopsją, poza tym nie wiem czy tracic czas czy po prostu od razu najlepiej próbowac sztucznego zapłodnienia.

Sesil poróbcie najpierw badania. Na hormony czeka się chwilę. Genetyka to miesiąc czekania, chyba że chcecie na nfz to z pół roku zejdzie. Ale zróbcie szybko te hormony bo to już dużo powie.
 
Nie wiedziałam ze praca fizyczna ma jakis wpływ na hormony ale widać ze jeszcze wielu rzeczy nie wiem [emoji6]. Ciekawa jestem jak wyjdą wyniki.. daj znać . Pamiętaj lekarz tez człowiek i może się mylić .... bądź dobrej mysli


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pamiętam ze gdy ja szłam badac prolaktynę to lekarz zaznaczył mi ze musze byc na czczo, ze muszę nie spac trzy godziny i by dzień wcześniej nie miec zadnego wysiłku fizycznego. Mezowi lekarz tez zlecił prolaktyne do zbadania więc myślę ze wymogi są takie same :)
 
Nie wiedziałam ze praca fizyczna ma jakis wpływ na hormony ale widać ze jeszcze wielu rzeczy nie wiem [emoji6]. Ciekawa jestem jak wyjdą wyniki.. daj znać . Pamiętaj lekarz tez człowiek i może się mylić .... bądź dobrej mysli


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moj maz pracuje fizycznie i nigdy nie kazali mu odpoczywać przed badaniami
 
Hej wszystkim. U mnie dolegliwości „brzuchowe” nadal trwają, a do tego dziś doszła podwyższona temperatura ciała 37 stopni ☹️nie wiem czy to efekt tego bólu czy czego... K**** mać! Czy musi być wszystko pod górkę?!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim. U mnie dolegliwości „brzuchowe” nadal trwają, a do tego dziś doszła podwyższona temperatura ciała 37 stopni ☹️nie wiem czy to efekt tego bólu czy czego... K**** mać! Czy musi być wszystko pod górkę?!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jedź do lekarza. Gin lub IP.
 
Hej wszystkim. U mnie dolegliwości „brzuchowe” nadal trwają, a do tego dziś doszła podwyższona temperatura ciała 37 stopni ☹️nie wiem czy to efekt tego bólu czy czego... K**** mać! Czy musi być wszystko pod górkę?!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na temp. Mozesz wziąć apap lub panadol.ale najlepiej jedz do ginekologa albo.na io
 
reklama
Do góry