reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny, trochę nakręcona wypowiedziami tu i na innych forach zrobiłam betę drugi raz i rośnie. [emoji6] 1200 dzisiaj [emoji6]

A co teściów moi to pisiory straszne pod tym względem oderwani od rzeczywistości. Ale są bardzo wspaniałymi ludźmi i w tym procesie nas popierają i stawiają nasze szczęście ponad wszystko. Więc jest OK [emoji6]

Malenko - u mnie z brzuchem trochę lepiej, już normalnie jem. Ile Ty jesteś dni po transferze?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teściowa mu wyciąga co on lubi( z resztek wigilijnych ) albo ona spróbuje to nasze a jak zaakceptuje to mówi mu ze może zjeść . Komedie by nagrał


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Biedny tesciu pytanie czy tak sam decyduje o nie jedzeniu czyjegos zarelka czy ma taki nakaz od tesciowej :)
 
No to znasz ten typ. Moja teściowa to wciąga w pogawędki ludzi w kolejce w sklepie. I dobrze jeszcze jak o dupie Maryni gada. Bo potrafiła np. Wypalić jak jej się coś nie podobało ze jak PIS dojdzie do władzy to Kaczyński zrobi z czymstam porządek (do kierowcy autobusu który coś tam napsocił O_O, pod ziemie się chciałam zapaść)
Dokladnie ten sam typ masakra. I mien odmienne zdanie niz ona to bedzie ci wmawiac ze jej jest lepsze ;)
Hehe niestwty dzieki temu moje rozmowy z nia polegaja na przytakiwaniu bo szkoda mi sie wkurwiac przez nia. A jej w to graj bo przynajmniej sie wygada :p
 
1521181648-43ae4f514a32e590-aaaaaa.jpeg

No tak w temacie tesciowych [emoji23]

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Padlam :D
Mimo ro ze juz to slyszalam ;)
 
Mam pytanie, od dwóch tygodni biorę tabletki pregnacare before conception, z racji że problem leży po stronia męża lekarz zalecił tylko witaminki. Te są bardzo popularne w uk ale problem jest taki że od jakiegoś czasu mam "tam" bardzo mokro cały czas [emoji52] czy to może być po tych tabletkach? Skład:
1521211144-bf5b042d3b2c0e29-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry