reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia U mnie to co prawda rozważania czysto teoretyczne, ale w kwestii tych orzechów co to nimi warto czerwone wino zagryzać - jakie to maja byc orzechy? Włoskie? Laskowe? Ziemne niesolone? Wszystko-jedno-jakie? [emoji16]

Chyba nie jest wszystko jedno, ja dlugo chodzilam do dziewczyny zajmujacej sie homeopatia i ona mi te orzechy ustawila, co powinnam co absolutnie bez sensu. Cos tam w tym musi byc.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dżoasia U mnie to co prawda rozważania czysto teoretyczne, ale w kwestii tych orzechów co to nimi warto czerwone wino zagryzać - jakie to maja byc orzechy? Włoskie? Laskowe? Ziemne niesolone? Wszystko-jedno-jakie? [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Brazylijskie. Ale chyba nie sezon na nie bo nigdzie w sklepach ich nie znalazlam teraz. Nawet w tej hurtowni co z niej bakalie do cateringu zamawiamy ostatnio nie bylo. Ale ratuje sie wszystkimi innymi - wloskie, pecan, nerkowce, laskowe, migdaly i to tego morele, zakrapiane wiadomo czym ;) wlasnie jestem w trakcie kolacji:laugh2:
 
Hej. Jestem tu nowa , chciałam przeczytać całe forum ale stwierdziłam ze to mission imposible[emoji6], w związku z tym poprostu zapytam - czy są tu dziewczyny walczące z przywróceniem funkcji jajnikom ?? Stwierdzono u mnie przedwczesna menopauzę i zastanawiam się czy jest w ogóle możliwe zajść w ciąże , czy da radę wydobyć jakies jajeczka za pomocą stymulacji hormonalnej , czy którejś z Was się już to udało ?? Piszcie , będę wdzięczna .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Jestem tu nowa , chciałam przeczytać całe forum ale stwierdziłam ze to mission imposible[emoji6], w związku z tym poprostu zapytam - czy są tu dziewczyny walczące z przywróceniem funkcji jajnikom ?? Stwierdzono u mnie przedwczesna menopauzę i zastanawiam się czy jest w ogóle możliwe zajść w ciąże , czy da radę wydobyć jakies jajeczka za pomocą stymulacji hormonalnej , czy którejś z Was się już to udało ?? Piszcie , będę wdzięczna .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej! A jakie u ciebie amh? W jakim wieku jesteś? Jeśli nie ma jakiejś dużej tragedii to myślę, że większe dawki leków będą w stanie cię wystymulować i uda się zebrać jakieś jajka. U pacjentek z niskim amh i słabą odowiedzią na stymulację zaleca się tzw priming estrogenowy w cyklu poprzedzającym stymulację - ma to za zadanie polepszyć jakość komórek i pomóc w "hodowli" pęcherzyków. Jest też nowa metoda polegająca na pobraniu wycinka tkanki jajnika, "obudzeniu" go w labo i wszczepieniu, następnie jest stymulacja. Ale ta metoda jest stosowana na chwilę obecna tylko w krk w jednej klinice i jest dość kosztowna - ok 20tys zł. Jakiś rok temu dopiero ją wdrażali, nie wiem jakie są efekty.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry