reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Strasznie długo każe ci czekać, ja byłam w drugiej połowie cyklu po pierwszej @ i w kolejnym cyklu był transfer. Ale jak mus to mus. A do kogo chodzisz tu w krk? Ja też miałam bliźniaczą obsesję ale teraz pozostało mi tylko liczyć na cud, że ten jeden się podzieli :p
No nie przeskocze tego, jak kaze Dr tak musze zrobic[emoji4]
Dlatego chce wykorzystac ten czas zeby zrzucic choc troche z nadprogramowych poinvitrowych kilogramow [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No nie przeskocze tego, jak kaze Dr tak musze zrobic[emoji4]
Dlatego chce wykorzystac ten czas zeby zrzucic choc troche z nadprogramowych poinvitrowych kilogramow [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
huehue, mi się nie udało zrzucić :p jak przyrosły tak amen, nijak nie idzie zbić :/ jedyna nadzieja mogłaby być w rowerze, ale mam nadzieję, że tym roku nie będę z niego korzystać :p
 
Dziewczyny , podziwiam wasze brzuchy ❤️❤️❤️Chcialam sie o cos was zapytac, lecimy za 3 tyg na wakacje , co prawda tylko Majorka , a nie Bora Bora . Ale musze zabrac ze soba pol apteki. Zastrzyki do tego i pol walizki progesteronu. Czy jest opcja ze ktos sie do mnie dowali,po co mi to i wogole? Trenowala to tu jakas?

Z tabletkami nie powinno być problemu, ale zastrzyki koniecznie do bagażu głównego daj, bo w podręcznym nie przejdziesz z igłami.
 
@dżoasia U mnie to co prawda rozważania czysto teoretyczne, ale w kwestii tych orzechów co to nimi warto czerwone wino zagryzać - jakie to maja byc orzechy? Włoskie? Laskowe? Ziemne niesolone? Wszystko-jedno-jakie? [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Strasznie długo każe ci czekać, ja byłam w drugiej połowie cyklu po pierwszej @ i w kolejnym cyklu był transfer. Ale jak mus to mus. A do kogo chodzisz tu w krk? Ja też miałam bliźniaczą obsesję ale teraz pozostało mi tylko liczyć na cud, że ten jeden się podzieli :p
Ja nie wiem czy to jest dlugi? Na pewno zdrowo dla organizmu i przyszlej ciazy. Ja tez czekalam dwa okresy i p. Dok mowila ze tak musi byc zeby irganizm wrocil do normy. Nie zawsze szybko znaczy lepiej.
 
Do góry