reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Alez super!!!! Szybko sie uwinelas [emoji10][emoji10][emoji10]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
ja w gorącej wodzie kąpana jestem, więc wiesz :D juz mam tak w mózgu zakodowane, że nawet @ wie, że ma się spieszyć :D pierwszy cykl po poronieniu - 16dni a ten ostatni 21 :p hehe czyli jestem jakieś 3 tyg do przodu:laugh2:
 
reklama
Jejku jaka piekna niespodzianka [emoji7] mialas podane dwa zarodki czy to jeden sie podzielil? [emoji5]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale super!!! Piękny widok [emoji7]. Między waszymi a naszym są dwa dni różnicy my dziś mamy 6tyg i 3 dni. [emoji1]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To bedziemy tu wszystkie bardzo mocno trzymac za Ciebie kciuki! [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Za wszystkie i każdego z osobna kciuka będę wdzięczna :D no i Wy tez się spieszcie, nie ma na co czekać :* jak to dobrze ze ostatnio prawie mieszkam w pracy, wczoraj i dziś wolne i już mi pałka świruje, za dużo myślę. Byle do jutra :D
Kasia, a Ty jak się czujesz? Mam nadzieję, że po zabiegu all ok :) Wróciłaś już do pracy? (skleroza mnie dopada :D )
 
Dziewczyny , podziwiam wasze brzuchy ❤️❤️❤️Chcialam sie o cos was zapytac, lecimy za 3 tyg na wakacje , co prawda tylko Majorka , a nie Bora Bora . Ale musze zabrac ze soba pol apteki. Zastrzyki do tego i pol walizki progesteronu. Czy jest opcja ze ktos sie do mnie dowali,po co mi to i wogole? Trenowala to tu jakas?
 
ja w inne sie nie mieszcze, wiec chodze tylko w ciazowych ale z miesiac temu trafilam na promocje w h&m i kupilam ciuchy 70% taniej i jeszcze druga sztuka byla gratis :) zrobilam duuze zakupy za grosze. Szukaj promocji, ciuchy w hm sa calkiem niezle.

No właśnie byłam tam parę razy, wszystko przecenione a te ciążowe trzymają cenę. Na nie zawsze jest sezon :)
 
Dziewczyny , podziwiam wasze brzuchy [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️Chcialam sie o cos was zapytac, lecimy za 3 tyg na wakacje , co prawda tylko Majorka , a nie Bora Bora . Ale musze zabrac ze soba pol apteki. Zastrzyki do tego i pol walizki progesteronu. Czy jest opcja ze ktos sie do mnie dowali,po co mi to i wogole? Trenowala to tu jakas?

Jak zapakujesz do rejestrowanego to Ci nie sprawdza.
 
Za wszystkie i każdego z osobna kciuka będę wdzięczna :D no i Wy tez się spieszcie, nie ma na co czekać :* jak to dobrze ze ostatnio prawie mieszkam w pracy, wczoraj i dziś wolne i już mi pałka świruje, za dużo myślę. Byle do jutra :D
Kasia, a Ty jak się czujesz? Mam nadzieję, że po zabiegu all ok :) Wróciłaś już do pracy? (skleroza mnie dopada :D )
A dziekuje [emoji4] nie zebym sie chwalila, ale od dnia zabiegu czuje sie juz wysmienicie [emoji1] do pracy wracam w poniedzialek, chyba niepotrzebnie wzielam chorobowe do konca tygodnia. Ale przynajmniej zrobilam sobie grubsze porzadki juz na Wielkanoc [emoji6] jutro jade do mojego gina do szpitala na kontrole, podpytam go o kilka spraw. Chcialabym moc wrocic na fitness, mam nadzieje ze moje jajcory juz sie zmniejszyly i mi pozwoli [emoji5] dzis musialam kupic sobie jeansy bo kurde tak przytylam przez te dwa ost miesiace ze nie mialabym w ponoedzialek w czym jechac do pracy [emoji52]
A wlasnie! Wczoraj rozmawialam z naszym Dr z kliniki, mowil, zeby teraz czekac na okres (podobno nawet do 45 dni [emoji54] ), odczekac caly kolejny cykl i dopiero w drugiej polowie trzeciego cyklu wizyta przed crio. A mi non stop te dwa zarodki po glowie chodza, normalnie jakiejs blizniaczej obsesji dostalam [emoji54]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dziekuje [emoji4] nie zebym sie chwalila, ale od dnia zabiegu czuje sie juz wysmienicie [emoji1] do pracy wracam w poniedzialek, chyba niepotrzebnie wzielam chorobowe do konca tygodnia. Ale przynajmniej zrobilam sobie grubsze porzadki juz na Wielkanoc [emoji6] jutro jade do mojego gina do szpitala na kontrole, podpytam go o kilka spraw. Chcialabym moc wrocic na fitness, mam nadzieje ze moje jajcory juz sie zmniejszyly i mi pozwoli [emoji5] dzis musialam kupic sobie jeansy bo kurde tak przytylam przez te dwa ost miesiace ze nie mialabym w ponoedzialek w czym jechac do pracy [emoji52]
A wlasnie! Wczoraj rozmawialam z naszym Dr z kliniki, mowil, zeby teraz czekac na okres (podobno nawet do 45 dni [emoji54] ), odczekac caly kolejny cykl i dopiero w drugiej polowie trzeciego cyklu wizyta przed crio. A mi non stop te dwa zarodki po glowie chodza, normalnie jakiejs blizniaczej obsesji dostalam [emoji54]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie długo każe ci czekać, ja byłam w drugiej połowie cyklu po pierwszej @ i w kolejnym cyklu był transfer. Ale jak mus to mus. A do kogo chodzisz tu w krk? Ja też miałam bliźniaczą obsesję ale teraz pozostało mi tylko liczyć na cud, że ten jeden się podzieli :p
 
reklama
Jak zapakujesz do rejestrowanego to Ci nie sprawdza.
Tylko sie nie spoznij na odprawe [emoji6]
Ja tak w grudniu pomylilam godziny i przyjechalam na lotnisko gdy odprawa bagazu rejestrowanego juz byla zamknieta, musialam przepuscic duza walizke przez kontrole b. podrecznego. Wszystkie kosmetyki do kosza poszly, a mialam tam prezenty swiateczne wlasnie glownie w postaci kosmetykow! [emoji54]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry