reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ktore podejscie? Usiadz bo padniesz;)z 26 transfer, tak okolo bo przestalam liczyc. Ja mam zawsze do 9 dnia brak objawow, potem juz typowo okresowe ktore oznaczaja u mnie i ciaze i jej brak. Zaczynam byc wyczulona na smaki i zapachy, cycki sie wcale nie melduja:platam co chwile siusiu, i muli mnie okropnie, ale mialam podane 2 blastocysty wiec ma prawo, czekam na Bete, zobaczymy:szok:. Nie kieruj sie ani moimi ani innymi objawami bo to jest bardzo zludne, kazda ma co innego. Mi pozostaje sie modlic zebym znowu nie poronila bo taka moja natura a raczej cholerna immunologia:wściekła/y:
Kochana oby ten transfer był tym szczęśliwym [emoji177]rzadko to zagląda, a Tu takie super wieści [emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ktore podejscie? Usiadz bo padniesz;)z 26 transfer, tak okolo bo przestalam liczyc. Ja mam zawsze do 9 dnia brak objawow, potem juz typowo okresowe ktore oznaczaja u mnie i ciaze i jej brak. Zaczynam byc wyczulona na smaki i zapachy, cycki sie wcale nie melduja:platam co chwile siusiu, i muli mnie okropnie, ale mialam podane 2 blastocysty wiec ma prawo, czekam na Bete, zobaczymy:szok:. Nie kieruj sie ani moimi ani innymi objawami bo to jest bardzo zludne, kazda ma co innego. Mi pozostaje sie modlic zebym znowu nie poronila bo taka moja natura a raczej cholerna immunologia:wściekła/y:


Podziwiam wytrwałość. Trzymam kciuki aby to już był ostatni transfer :)
 
Hej. Dziewczyny powiedźcie proszę na jakich cyklach podchodziłyście do criotransferów???
U mnie pierwszy criotransfer miał być na cyklu naturalnym, jednak nie doszedł do skutku ponieważ pęcherzyk pomimo podania ovitrelle nie pękł...i zrobiła się torbiel. Mam pewne obawy co do cyklu sztucznego na estrofemie (miałam już 2 razy usuwane polipy a w ulotce estrofemu jako skutki uboczne podają nadmiernyrozrost endometrium)...

Ja za pierwszym razem próbowałam na naturalnym, ale endo nie chciało współpracować i też straciłam cykl. Potem 5 x na sztucznym. Dwa razy usuwane polipy. Póki co nic nowego nie rośnie. Poza Bejbikiem :)
 
Mamy zamrozonych 6 zarodkow 3 dniowych. Mowiac straszne chodzilo mi po prostu o ryzyko roznych chorob dzieciaczkow [emoji52] mam wrazenie, ze jak czytam tu na forum o pojawiajacych sie bliznietach, wszystko jest ok [emoji4] ale tego pewnie nie da sie przewidziec i nie ma co gdybac na przyszlosc. Wiadomo, ze nie siedze w temacie tak dlugo jak wiele z Was, niewiele jeszcze wiem i w niektorych sprawach jestem zielona



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Jak jest ok to jest super i podwójne szczęście, ale każda ciąża bliźniacza to ciąża wysokiego ryzyka, inaczej prowadzona i związana z dużo wyższym ryzykiem wystąpienia przeróżnych komplikacji. Jesteś po zaledwie jednym transferze i to z implantacją, ja bym nie ryzykowała w tej sytuacji tylko wzięła jeden zarodek.
 
Hej. Dziewczyny powiedźcie proszę na jakich cyklach podchodziłyście do criotransferów???
U mnie pierwszy criotransfer miał być na cyklu naturalnym, jednak nie doszedł do skutku ponieważ pęcherzyk pomimo podania ovitrelle nie pękł...i zrobiła się torbiel. Mam pewne obawy co do cyklu sztucznego na estrofemie (miałam już 2 razy usuwane polipy a w ulotce estrofemu jako skutki uboczne podają nadmiernyrozrost endometrium)...

Dodam, że nigdy nie było u mnie problemu z owulacją..
 
Dziewczyny przedstawiam Wam nasz naturalny cud! Serce bije jak dzwoń [emoji173]! Nasza fasolka ma 4mm [emoji1]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdjęcie się nie dołączyło
f5bf43d28af78ce05cea9aa367d1740a.jpg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry