reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ktore podejscie? Usiadz bo padniesz;)z 26 transfer, tak okolo bo przestalam liczyc. Ja mam zawsze do 9 dnia brak objawow, potem juz typowo okresowe ktore oznaczaja u mnie i ciaze i jej brak. Zaczynam byc wyczulona na smaki i zapachy, cycki sie wcale nie melduja:platam co chwile siusiu, i muli mnie okropnie, ale mialam podane 2 blastocysty wiec ma prawo, czekam na Bete, zobaczymy:szok:. Nie kieruj sie ani moimi ani innymi objawami bo to jest bardzo zludne, kazda ma co innego. Mi pozostaje sie modlic zebym znowu nie poronila bo taka moja natura a raczej cholerna immunologia:wściekła/y:
Uwazam ze powinnas byc przykladem jak chciec oznacza moc ... Podziwiam Cie za wytrwalosc i z calego serca zycze Ci aby ten cud zmienil sie w placzacego slicznego bobasa za 8 miesiecy :) ❤❤❤❤❤
 
reklama
@Mruch piękna "wpadka":biggrin2:obu każdej z nas trafił się taki cud :)
@annemarie podziwiam za wytrwanie. I jeszcze bardziej trzymam kciuki , naczekałaś się więc to szczęście musi zostać z Tobą .... a po cichu mam nadzieję ze będzie to piękne podwójne szczęście :*
 
Nie tylko Tobie pociekly [emoji1]. Mój mąż się popłakał. Mi z resztą oczka też się zaszklily. Więc dziewczęta co by się nie działo cud zawsze może się zdążyć. Insyminacja, 2 transfery, pustka w sercu i w głowie, rozpacz i tu nagle jak prezent od losu mała fasolka. Nie poddawajcie się, wierzcie w Wasz cud! Wam też się może zdarzyć i tego Wam życzę z okazji naszego dzisiejszego święta. W tej chwili jestem najszczesliwsza kobieta na ziemi. O wiecie co:

Mam założoną kartę ciąży [emoji1] [emoji173] [emoji106]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Masz najpiekniejszy i wymarzony dzien kobiet:) gratulacje !!!
 
Ja kochana niestety w PFC Praq w Pradze jestem, niemieckie kliniki sa za epoka kamienia lupanego , dlatego sie pozegnalam z nimi. A w Pradze za kazdym razem przed i po transferze akupunktura, IMSI do plemnikow, embryomonitoring, embrioglue i LATZ do embrionow. Poszlismy na calosc , ale nie zaluje zadnego centa. Co z tego bwdzie nie wiadomo, bo niestety trace ciaze czesto, ale to ze wogole raz pi razie w niej jestem to mistrzostwo swiata❤️
@annemarie trzeba wierzyć że tym razem wszystko skończy się cudownie i moim zdaniem możesz liczyć przy tak mocnych krechach na bliźniaki cudowne informacje ❤❤
 
Zdjęcie się nie dołączyło
f5bf43d28af78ce05cea9aa367d1740a.jpg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudownie podzielam wasze szczescie.
 
Nie tylko Tobie pociekly [emoji1]. Mój mąż się popłakał. Mi z resztą oczka też się zaszklily. Więc dziewczęta co by się nie działo cud zawsze może się zdążyć. Insyminacja, 2 transfery, pustka w sercu i w głowie, rozpacz i tu nagle jak prezent od losu mała fasolka. Nie poddawajcie się, wierzcie w Wasz cud! Wam też się może zdarzyć i tego Wam życzę z okazji naszego dzisiejszego święta. W tej chwili jestem najszczesliwsza kobieta na ziemi. O wiecie co:

Mam założoną kartę ciąży [emoji1] [emoji173] [emoji106]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

No teraz to I ja rycze;)♡♡♡
Ale superrr ten Dzień Kobiet ♡♡♡
 
reklama
Do góry